hekim arkadaşlar bi bakabilir misiniz?

Sağ el işaret parmağı ve sol el orta parmak tırnağında dipten uca doğru pütürtü (kabartı) tarzı oluşumlar var. Neden olabilir?

İnternetten nedenlerini araştırdım fakat pek istemediğim sonuçlarla karşılaştım. Gece gece ürktüm yahu.

konuyla ilgili bilgim yok ancak ''kaynımda da vardı'' tadında yorum yapmaya geldim.
arkadaşımda dalga dalga kabartı vardı, mantar deyip bir tedavi uygulamışlardı. uzun sürmüştü epey, o tırnak uzadıkça iyileşmişti ve yenilenmişti.

  • neferkitty  (09.03.15 22:17:14 ~ 22:17:42)
hekim değilim lakin bende de vardı işaret parmağı ile başparmak arasında geçti kendikendine siğil gibi ama değil kasınıyouda arada antep fıstıgı yiyince oluyodu bakmıstım karaciğerle alakalıydı

  • mülteci isteklerim oldu ara sıra  (09.03.15 22:21:20)
siğil olablir.

  • fayfim  (09.03.15 22:32:15)
Siğil gibi değil oluşan yeni birşey yok, tırnak üzerinde dalgalanma, kabartı var.

  • karsinin aksisi  (09.03.15 22:34:30)
  • neferkitty  (09.03.15 22:36:18)
he tırnak üzerinde olduğunu okumamışım. tırnaktaysa muhtemelen mantardır. tırnak mantarı kolay geçmez.

  • fayfim  (09.03.15 22:55:35)