[]

maslak'dan pendik'e nasıl gidilir?

hızlı tren garına yarın sabah 7.30 da orada olmak için toplu ulaşım ile en hızlı biçimde nasıl gidebilirim?
 
Metro-yenikapi-ayrilikcesmesi-kartal-kartal koprusunden pendik otobusleri


  • rentts  (09.03.15 18:31:34) 
ne kadar süre sürüyor bu 1.30 saat gibi sanırım?


  • the coolest dude  (09.03.15 18:35:03) 
tüm alternatifler en az 2 saat sürer.

metro ile şişli-mecidiyeköye gidip ordan 251 ile pendik'e gitmek de bir seçenek. emin olmamakla beraber avrupadan anadolu yönüne sabah saat 6da trafik olacağını sanmıyorum yol boşsa rahat gidersin. o saatlerde trafiğin durumunu bilen biri aydınlatabilir.

edit: mecidiyeköyden en erken 07:15'te varmış o otobüs. bu durumda olmaz
  • passive aggressive  (09.03.15 18:41:08 ~ 18:44:09) 
maslak'tan beşiktaş, oradan kadıköy, oradan da kadıköy-pendik minibüsü olabilir.


  • blatta hiberna  (09.03.15 18:44:50) 
minibüsü deneme; minibüsler yavaş gidebilir.

metro aktarmalı git.
  • naturelist  (09.03.15 18:49:28) 
kadıköy pendik minibüsleri yavaş gitmez, yol uzun olduğu için ve adam sık sefer yapmak için alabildiğine hızlı gidiyor. o yüzden kadıköyden pendik minibüsü mantıklı. o saatlerde yollar da boş olur o yöne.


  • rahvanatlargibi  (09.03.15 19:23:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.