[]

tasinma, nufus kaydi, secimler vsvs

Merhabalar,

Yeni tasindim ve gidip ilce nüfus müdürlüğüne kayit yaptiracagim.
Fakat adres degisikligi yapip seçimlerde oy kullanabilmek için bugun son gün ve yetisebilecegimi sanmiyorum.

Bu hafta içi gidip kayit yaptirirsam, eski evimin olduğu yerde mi oy kullanabilirim?

Ya da muhtarlikta listeler asildiginda buradakini duzelttirebilir miyim?

Önemli olan nerede oy kullandigim değil, eski evimin oraya da giderim secim gunu gerekirse, ama oy kullanma hakkim gumburtuye gider mi, gitmez mi onu bilmek istedim.

Teşekkürler!

 
gitmez. Seçim listesinde nerde adın geçiosa orda kulalnrısın.


  • erty_ksk  (09.03.15 10:22:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.