anlatacağım olay bir filme mi ait?

üzerinden çok zaman geçti ama bir filmin açılış sahnesiydi gibi geliyor bana. vahşi batı gibi bir yerde çorak topraklarda yerden biraz yukarıdan görüş açısıyla yere paralel olarak kamera hızla ilerliyor, sonra bir tren yoluyla kesişerek tren yolu üzerinde ilerlemeye devam ediyor bir süre sonra hareket halindeki bir trene arkadan yetişiyor. son vagona arka kapıdan giriyor, içeride de kovboylar döneme uygun giyinmiş insanlar falan var. hatırladıklarım bunlar. gördüğüm bir rüya olamayacak kadar netti, o yüzden senelerdir film sahnesidir bu diye düşünüyordum sormak bugüne kısmetmiş.

var mı böyle açılışı olan bir film? çok tırt bir soru oldu ama varsa kesin bilindik bir filmdir diye düşünüyorum. yardımcı olacaksa pazar sabahı trt'de yayınlanan filmlerden değil de daha yakın zamanda çekilen dönem filmlerinden biridir.

O dediğin rüya ya. Ben de görmüştüm. Adı da Riders on the Storm.

  • long live rock n roll  (08.03.15 23:20:12)
acaba desperados oynamış olabilir misin? onun açılış videosu olabilir şöyle : www.youtube.com

efsane oyundur bu arada
  • eleutheiros  (09.03.15 08:09:48)