Falcı nereden biliyor?

Şimdi bi falcıya fal baktırdım kadın direkt hakkımda olan şeyleri bildi .
Nereden biliyor?
Tarot kartıyla yaptı

cold reading olabilir mi

  • ilkdefa  (08.03.15 18:37:22)
Çok net şeyler söyledi .Mesela mesleğimi ,kafamdaki planları falan bildi

  • cenkist  (08.03.15 18:45:16)
cenko naptın gitmişsin seni çakal kaktırdı mı kız

olm bende yıl 2006 kadınlar kahvvesinde baktırdım özlem diye birine ilk defa baktırdım öyle bişeyler söylediki nokta atışı kaç dersten kaldığıma kadar isim verecek kadar yani öyle 3 vakte 5 vakte değildi netti şaşırmıştım baya bi hala daha analamam nasıl bildi diye.
  • elimde olsa saklamaz mıydım seni kaburgalarım  (08.03.15 18:51:34)
cinleri vardır. fazla gitme öyle yerlere musallat olabiliyorlar.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (08.03.15 18:52:27)
the mentalist izle.

  • kuzey li  (08.03.15 18:55:38)
o isler o kadar zor degil.

mesleginiz kuantum fizikciligi gibi sipesifik bir alan degilse, ögretmenlik, mühendislik, avkatik, doktorluk etc gibi klasik mesleklerdense zaten insanlar az cok belli ediyor.

bir de yemliyor az az,
Falci : Ögretmen misiniz?
Müsteri: yok hayir,
Falci: ama egitim var bi yerde egitim veriyorsunuz
Müsteri: eee sey evet surda söyle bi egitim vermistim
Falci: evet o gözüküyor, egitim veriyormussunuz, o olaydan sonra bla bla...

buna benzer sekilde muhabbeti manipüle ediyorlar.

düsün simdi, eger gercekten falci olsa, sana kahve fali bakip bu yetenegini 15 dakkasi 5-10 liradan mi satar?
  • kurnaz  (08.03.15 18:56:49)
bi entryimde anlatmıştım benzer bir falcı olayını...

eksisozluk.com

uğramayın böyle falcılara sakın...
  • benim adim kerim hepinizi severim  (08.03.15 18:57:25)
sosyal mühendislik denen bi olay var, bu kadar profesyonel olmasalarda bunu yakın şeyler yapıyorlar, nat geo da bunun deneyini yapmışlardı, çok ekstrem bir hayat yoksa herkes aynı şeyleri yaşıyor. sene 2015 oldu yok falcı yok cin bi bitmedi

  • mirty  (08.03.15 19:09:19)
@mirty ortalama üstü bi falcı düşün ve bunun bölümümü bilmesi üstüne devre analizi dersinden kaldığımı söylemesini düşün şimdi de

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dersen ki bu bilgi ne işimize yaradı beni bana anlattı bi faydası mı var yok ama bildi
  • elimde olsa saklamaz mıydım seni kaburgalarım  (08.03.15 19:25:24)
faceden bakabiliyorlar isim soyisim aldıysa

  • e_rsin  (08.03.15 19:29:32)