Devlet Bahçeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Başbakan olsaydı eğer, sizce insanların giyimine kuşamına kadar tüm hayat tercihlerine karışan biri mi olurdu yoksa devlet adamlığı yapan, ihtiyaç olmadığında pek de gözükmeyen biri mi olurdu?

ben seviyorum açıkçası. eski devlet geleneklerine ve adabına daha uygun olurdu. her gün televizyonlarda görmek zorunda kalmazdık.

  • kahin ahtapot paul  (08.03.15 10:56:54)
birinin oraya çıkıp da masum kalabileceğine inanmıyorum. daha iyi olabilir miydi? belki. belki de daha kötü olurdu.

  • cetoxim  (08.03.15 11:34:52)
ben oldum olası milliyetçilerden ve mhp'den nefret etmişimdir. ama bahçeli kadar ılımlı bir adam yerine hardcore bir ülkücü olsaydı büyük olaylar olabilir bence. bu adam çok hassas dönemlerde çok iyi sakinleştirdi destekçilerini. -bahçeli ılımlı derken, bir ülkücüye göre ılım-

ayrıca koalisyon hükümetinde vardı zaten bu adam. yani o zamanki icraatlarına ve söylemlerine bakabilirsin. başbakan olsaydı da çok farklı davranmazdı diye düşünüyorum
  • ack3000  (08.03.15 11:42:03)
Oldu ya zaten basbakan bir dönem

  • painted bird  (08.03.15 11:50:41)
Pardon yardimcisi olmus

  • painted bird  (08.03.15 11:52:17)
başbakan olsa ne yapacağını kendi dahil bilmediğini düşünüyorum.

  • PoscheN  (08.03.15 11:55:05)
Poschen artı bir ahahaha konu kilit

  • sormaya geldim  (08.03.15 13:24:13)
başbakan olsa sosyal anlamda çok rahat bir toplum olabiir. gerçi akp kökten gidip yerine kim gelse aynı şey olacak. ama başbakanlığı kaldırabilecek biri olduğunu düşünmüyorum. buna kılıçdaroğlu da dahil. muharrem ince chpnin başına geçse anca o başbakanlığı kaldırabilir gibi duruyor

  • metalika  (08.03.15 13:49:19)
kendisi iktidar olmayı sizin kadar düşünmemiştir. böyle bir derdi olduğuna inanmıyorum. etkin bir muhalefet yapmıyor. belki de kendisine verilen rolün gereğini yapıyor yıllardır.

  • corneillus  (08.03.15 14:05:19)