[]

göz hastanesi tavsiyesi

selam troyalılar;

gözlük alacağım. üniversite öğrencisiyim ve babam emekli. onun sgk sından yararlanacağım. istanbulda sgk dan yararlanabileceğim, gittiğiniz ve memnun kalıp tavsiye edeceğiniz göz hastanesi var mı?

sizlere beylikdüzünden iyi geceler dileklerimi iletiyorum.

 
Gözlük almadım ama bir inci göz hastanesi var, arayıp kampanya falan diyip 12 baba maaşından 18 benden 30 lira alıp muayene etmişlerdi, hani doktor iyi gibiydi ama gözlerde sıfır sorun olduğundan bir şey diyemeyeceğim. Ha ama anneannem hem muayene oldu ve üstüne bir de operasyon geçirdi ve %90 görme kaybı olan gözü artık çok güzel görüyor. Ha tabi operasyon ücretliydi.

Bu arada herkese farklı muayene ücreti şey ediyorlar benim anladığım o yüzden arayın pazarlık yapın bence :)
  • atom karincanin torunu  (07.03.15 23:42:23 ~ 23:43:07) 
kesinlikle göz nuru vakfı. özel ünlü göz hastaneleri dahil kaç hastaneye gittim, benim ince ayar astigmat derecemi bir tek onlar tam olarak ölçebiliyorlar. her sefer uzak diye üşendiğim için gitmiyorum onlara, sonra pişman oluyorum.

çalışana 35, emekli öğrenciye filan 25-30tl bişi alıyorlar muayene için diye hatırlıyorum
  • ladonna  (08.03.15 21:04:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.