Açıköğretim Fakültesi- kayıt

Halihazırda bir üniversite öğrencisi olaraktan, 2. bir diplomam olmasını istemem sebebiyle açıköğretim dış ticaret e yazılmayı düşünüyordum. -yeppa-
Tam olarak hangi belgelerle, nereye kayıt yaptırmam lazım? "Koşul"lar var mı? Daha önce tecrübe etmiş olanlar varsa, yardım lütfen.

sorunuza tam olarak bi cevap değil ama www.anadolu.edu.tr

  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (22.08.09 18:30:35)
kımlık fotokobısı,dıploman,6 tane fotograf,osys kayıt belgesının aslı,erkeksen askerlıkle ılgılı bıseylerde ısterler onu tam bılıcem.bunlar olması lazım ama gene acıkogretım bürosuna gıdıp ordanda öğrenebilirsin.daha saglıklı bılgı werırler

  • tueio  (22.08.09 18:48:21)
araya giriyorum ama bu ösys kayıt belgesi tam olarak ne oluyor? bir de bizdeki lise diplomasını üniversite almıştı? geri mi alcaz yoksa fotokopisini vereceğiz?

  • baldur2  (22.08.09 22:40:31)
www.anadolu.edu.tr
şurada ikinci üniversiteyle ilgili kılavuzlar var.

koşul moşul yok. bir kaç belge, biraz para ve bir miktar kuyrukta beklemeyle halledersin.

edit: ösys'yle ilgili bir şey de istenmiyordu en son. mevcut okulundaki öğrenci belgenle falan oluyordu.
  • sanal uyku  (23.08.09 00:14:48 ~ 00:15:40)