parfüm önerisi

Lise de britney spears fantasy
uni de lancome hypnose Ve Lacoste klasik

Kullandım ara ara farklı Deodorantlar kullandım
pravicy Rexona musk rebul vanilya gibi gibi gibi

Hypnose dan sıkıldım
evde de annemle kardeşim Lacoste kullanıyor arada
bu ara percieve miydi neydi avon dan bişey işte.
Lacoste güzel de ondan da sıkıldım

Ne önerirsiniz?
Parfümeri dolaşmayı sevmiyorum alerjim var çok dayanamıyorum :(

Ha bi ara Calvin klein obsession kullandım annemden çarptım da. :D

Ten rengi soracak olursanız esmer ama öyle koyu değil buğday à yakın esmer

Ne çirkin bi esmer ne kepekli buğday işte oraya karışık ama güzel bi renk işte. Bence esmer ama çoğu arkadaşıma göre buğday ( ne alaka ?)

Bu yüzden öyle dedim
  • indescribable  (07.03.15 17:34:52)
@trumanshow işte ne istediğimi tam bilemiyorum koku experi değilim alerji den ötürü mesela fantasy yurtdışından özel gelmişti ve lisede ilk ben kullandım sonra ismini kime verdiysem okula yayıldı bıraktım bende. Hypnose ü hocamdan beğendim kadın çok hoş tu falan falan.

Beceremiyorum
  • indescribable  (07.03.15 17:40:02)
Donna karan be delicious, pembe olandan.

  • shejia  (07.03.15 17:40:41)
ben bu kokuya bayılıyorum
www.hepsiburada.com

  • sen de git sen de unut  (07.03.15 17:45:09)
Evet hypnose un fantasy nin dönemi geçti herkes biliyor artık daha gizli kokular bulmam Lazım bakalım tester ararım yine de önerilere açığım

  • indescribable  (07.03.15 17:48:32)
Benim tenim de o tonlarda. Narciso Rodriguez diyorum.

  • pike  (07.03.15 17:52:05)
lisede bir manitam vardı, pür blanka (elektrik vereninden) diye bi parfümü vardı, bilmiyorum belki deodorant bile olabilir liseli bi kız ne anlar parfümden sonuçta, o ngüzel parfümümüzdün sen blanka. onun gibi kokanına rastlamadım :( defne nerdesin allahsız :(

parfüm önerisi konusunda ise bir üstteki arkadaşa katılıyorum :(
  • hailtothethief  (07.03.15 18:40:24)
@tru olabilir ne bileyim :( defne? sdfasda

  • hailtothethief  (07.03.15 18:51:18)
en güzelini bulacağım ya da kimyager arkadasa özel yaptıracağım aaa :)

  • indescribable  (07.03.15 18:53:10)
outspoken by Fergie uzun zamandır kullanıyorum sıkılmadIm hala favorim

  • ddenizz  (07.03.15 19:26:40)