[]

Fotoğraf kağıdına fotoğraf bastırmak?

İnstagram'daki bi kaç fotoğrafı fotoğrafçıya götürüp fotoğraf kağıdına bastırmak istiyorum. boyutu falan fotoğraf albümüne sığacak şekilde olsa mesela sizce bunu yapabilirler mi? ne kadar tutar fotoğraf başı tahminen?
 
10x15 standart fotoğraf kağıdıdır, 60-80kr. geçmemeli


  • mrvengeance  (05.03.15 22:34:59) 
  • orhan tv  (05.03.15 22:39:30) 
standart boy 50-60 kuruş. bir büyük boyu da 1-2 lira falan.


  • maxhoper  (05.03.15 23:26:54) 
İnstagramdan alacağınız fotoğrafın çözünürlüğü fotoğraf kağıdına baskı yapacak kadar yüksek değil. Kötü gözükecek, piksel piksel olacak bazı renk geçişleri.


  • prodeq  (06.03.15 06:51:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.