bok gibi hissediyorum

Babam sebeplerinden biri genetik olan bir hastaliktan oldu ben cocukken. ne onun hakkinda cok sey bilebildlim ne de hastaligi. internetten arastirdigim kadar ancak. ama kafami hep kurcaladi, icim icimi yedi ya genetikse diye... daha once bi duyuru da sormustum kas segirmelerim vardi. 1 ay oldu hala devam ediyorlar. 1 saat once sacma bir sekilde bir yerim daha segirmeye basladi. ve ben cok korkuyorum. kimseye anlatamiyorum, kimseyi endiselendirmek istemiyorum. magnezyum eksikligi =ki cok seyrek gorulen bir seymis diye ummak istiyorum. doktora ancak 3 hafta sonra gidebilirim. ama bu sure zarfinda kafayi yemekten korkuyorum... bir sorum yok. sadece daha fazla icimde tutamayacagim. aklimdan da cikartabilecegim bir sey degil ki...

Öncelikle, başın sağolsun. Sonralıkla ise, içinin içini yemesi çok normal, ama kendini telkit ederek sakinleştirebilirsin. Sonuçta internetten bakılan hastalıkların cevabı hiç bir zaman doğru olmuyor. Sadece bunu bile kendine kabul ettirmen rahatlaman için bir adım olacaktır. Eminim kas seğirmelerinin sebebi dünyanın en normal şeyidir. 3 Hafta boyunca beslenmene, uyku düzenine, yaşantına dikkat et ve kendini gözlemle. Stress bile buna sebep olabilir. İçini ferah tut. Geçmiş olsun.

  • Sskywalkeremre  (05.03.15 21:35:52)
google'a sorsan kanser çıkıyorsun hesabı rica ederim kendinizi strese sokmayın.

ölümcül genetik bir risk olsa sizde çoktan teşhis edilirdi bu yaşınıza kadar.
  • neferkitty  (05.03.15 21:35:52)
Google'a hangi hastaligi sorsan cevabi kanser zaten. Gecen basim agiriyordu google'ladim sayili gunlerim kaldigini ogrendim. O yuzden icinizi ferah tutun. Dusunmemeye calisin bu durumu. Zamani gelince doktora gidersiniz.

PS: Basiniz sagolsun bu arada.
  • Hitchcock  (05.03.15 21:44:31)
Stres ve endise pek cok hastaligi taklit edebilir. siz stres yaptikca belirtiler de cogalacaktir inanin.biliyorum zor ama bu dusunceden uzaklasin.hatta mumkunse bir an once hastaneye gidip rahatlayin. Gecmis olsun.

  • pinking of you  (05.03.15 21:53:01)
kafana takma, dedikleri gibi google felaket tellalı, internetten felan araştırma. başka yerlere odaklan.

  • drystedb efficacious  (05.03.15 21:59:10)
Magnezyum.eksikligini disaridan tabletlerle kapatabilirsin, ya da ceviz badem gibi seyleri tuketmek yeterli oluyor genelde, mg ile sinir sistemi dogrudan baglantili oldugu icin eksikligi giderdiginde kaygilanmana gerek yok diye umuyorum

  • kromozom2 evrimi  (05.03.15 23:40:56)