Skinny fat olmaya az kala

Kilo verdikçe ve hatta spor yaptıkça 38 beden bir skinny fat olmaya doğru gidiyorum
Proteinli beslendiğim pek söylenemez, takviye almıyorum, ne yapmam lazım?

proteinli beslenmediğin için öyle oluyor.
yağ ve protein alımını artırıp, karbonhidratı düşürüp, ağırlığı artırman lazım.
kadınsan tutup 40 kilo kaldırmayacaksın tbai ama minik dumbılları sporuna ilave edebilirsin.
tamamen hatalı beslenmeden kaynaklanan bir durum.
  • neferkitty  (05.03.15 20:42:22)
vücut ağırlıklı bile olsa bir egzersiz rutini, yağ ve protein porsiyonları arttırılmış, pirinç içermeyen bir diyet.

  • kargn  (05.03.15 20:43:32)
Ağırlık çalışmayıp sadece kardiyo/diyet yaparak zayıfladıktan sonra ne yaparsanız yapın skinny fat olmaya mahkumsunuz.

  • angelus  (05.03.15 21:51:21)
Ağırlık + HIIT + ketojenik diyet.

  • arnold schwarzeneger  (06.03.15 07:43:55)
eğer ağırlık çalışıyorsan tüm vücudu çalıştıran compound egzersizleri denemelisin. tek bölgeye odaklanma.

  • eindaclub  (06.03.15 08:33:57)