Instagram blogu açmak

Merhabalar öncelikle :) soruma gelecek olursak benim aktif olarak kullandığım bir instagram hesabım var burada kendi fotoğraflarımı ve kitaplarımın fotoğraflarını paylaşıyorum. Günlük hayattan tanıdığım birçok arkadaşım ekli ve tanımadığım bazı kitap okurlar da ekli durumda. Okuduğum kitapları değişik dizaynlarda fotoğraflamayı ve bunları paylaşmayı seviyorum. Birkaç arkadaşım kişisel hesabımda bu fotoğrafları paylaşmak yerine kitaplarla ilgili bir instagram blogu açıp oradan bu fotoğrafları paylaşmamın daha iyi olacağını söylediler. Sizce ne yapayım? Yani biri her gün ya da 2-3 günde bir kitap fotoğrafı paylaşsa rahatsız olur muydunuz? Kafam karışık aslında bu paylaşımlar için ayrı hesap açmayı da ergence bulmuyor değilim.

2-3 günde bir olursa rahatsızlık duymazdım sanırım ben. her gün 1 taneye de tavım.

  • uuth  (05.03.15 15:33:28)
sadece eğlenmek için yapıyorsan ne gereği var? ama followerım çok olsun, şurasından para kazanayım falan diyorsan ayrıca bir hesap daha güzel görünebilir. ama sadece canın istiyorsa paylaş gitsin, istemeyen takibi bıraksın?

  • freya  (05.03.15 15:40:56)
kitap eleştirisi gibi içeriği de varsa herkes 4 gün bile bekler bence.

Sırf fotoğrafsa eh işte olur , içini doldurursan beklerler.
  • neferkitty  (05.03.15 15:43:05)
@neferkitty eğer blog açarsam kitap ve filmi içerik ve yazar açısından da anlatmayı planlıyorum kısa bir özet şeklinde yeni okuyacaklara tavsiyeler de verir nitelikte ama kişisel hesabımda bunu hiç yapmadım.

  • lal u ask  (05.03.15 15:47:39)
@freya takipçi kasma gibi niyetim hiç olmadı sadece hosuma gidiyor ki kitaplar hayatımın büyük kısmını kaplıyor, hayatımı paylasımca da büyük oranda kendi fotografımdan çok kitaplar yer alıyor :)

  • lal u ask  (05.03.15 15:48:43)
o zaman kesin beklerler, üzüm ve diğer şeylerde bi hafta bekliyoruz yahu kedi için, kitap için de beklerler :))

  • neferkitty  (05.03.15 15:49:47)