Karınla Kasık Arasındaki Bölgede Ağrı

60 yaşındaki annemin karın ve kasığı arasında sol tarafta günlerdir bir ağrı var. Ne olabilir? Ve hastanede hangi bölüme gitmemiz gerek?

Fitik gibi duruyor. Genel cerrahiye gidin hic zaman kaybetmeyin baska bolumde oraya gondereceklerdir.

  • badamli  (05.03.15 11:19:19)
Bana kadin dogum gibi geldi.gecmis olsun.

  • pinking of you  (05.03.15 11:50:19)
Husursuz bağırsak ya da -mutsuz bağırsak deniyor galiba - olabilir. Hangi bölüme gitmeli bilemedim, dahiliye yönlendirebilir.

  •   (05.03.15 11:58:06)
böyle durumlarda, yani ağrıyor ama neresi olduğunu bilmiyorsunuz gibi durumlarda spesifik, tek dal üzerine yoğunlaşmış branşlar yerine daha genel branşlara gidin.

kadın doğum gibi geldi denmiş. hocam internette yazılan iki satırla nasıl gibi gelebilir. olay bağırsak ise bunun bağırsak olduğunu veya olmadığını kadın doğum söyleyemez, "benimle ilgili değil" der, boşa gitmiş olursunuz.

dahiliyeye gidin, ne bileyim genel cerrahiye gidin. genel cerrahi yemek borusundan anüse kadar ameliyat ediyor. gastro da zaten genel cerrahinin alt branşı. dahiliye de genel cerrahın ameliyat yapmayanı. gidin, hem anlar, hem yönlendirir bunlar.
  • kibritsuyu  (05.03.15 12:31:56)
Aile hekimine gideceksiniz, o sevk edecek.

  • fucking machine in my head  (05.03.15 12:38:06)