fringe nasil dizi?

ilk bölümünü ve ikinci bölümünün yarisina kadar izledim, olay sanki her bölüm ayni $ema ilerleyecek gibi geliyor, biyolojik bir vaka ve baba ve oglunun bu vakaya care bulmasi olarak mi ilerliyor? kisacasi 5 sezon izlemeye deger mi?

bence değer ilk sezonda bazı bölümlerde the x files'dan esinlenmeler olsada sonradan çok farklı bir yere geliyor konu. senin yerinde olmak isterdim tüm heyecanıyla bölümleri izlemek için büyük fedakarlıklar yapabilirim.

  • kuzey li  (05.03.15 00:20:51)
her bölümde bir zorlukla karşılaşıp o bölümün sonunda profesör cevabı bulacak. şema böyle.

  • rakicandir  (05.03.15 00:22:15)
fringe laylaylom bir dizi.

  • kargn  (05.03.15 00:22:20)
yarım kalmış, iptal edilmiş bir dizi.

  • rygard  (05.03.15 00:23:33)
Bir sezon dayanabilmistim fringe'e. O da x filesin hatrina. Izleme derim. X filesin mitoloji bolumlerini izle fringe izleyecegine.

  • halitkin  (05.03.15 00:26:25)
bir seveni ben kalmışım ya demeyin öyle ya walter bishop'un varlığı yeter.

  • kuzey li  (05.03.15 00:27:59)
Yarısında çıkmışlığım var.abartılı karakterlere dayanamıyorum.sherlock da izleyemedim mesela

  • high hopes of the sozluk  (05.03.15 01:19:36)
ben çok seviyorum.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (05.03.15 01:42:27)
ilk iki sezon mükemmel, sonra ise tırt bir dizi.

  • feel the blanks  (05.03.15 01:55:37)
Bu güne kadar izlediğim en iyi bilim kurgu+macera+aşk+ bazen de komedi dizisi. Özellikle son sezon epey farklı diğer sezonlardan. Konu genellikle uç bilimsel çalışmalar ve varsayımlar üzerinden ilerliyor. Karakterler sağlam, senaryo ise oldukça başarılı.

Not: konu aşk olunca her şekilde uzak dururum ama o konuda bile saygımı kazanmayı başarmış bir dizi. Leonard Nimoy'un da oynadığını eklemek lazım sanırsam.
  • druid  (05.03.15 06:11:39)
diğer bölümlerde paralel evren anlattığı için hikaye çok sıkmıyor. ancak hatırladığım kadarıyla diğer evrene geçiş kısmını biraz uyduruk yapmışlar. yarım bırakmıştım, ben baştan izlemeyi düşünüyorum.

  • o kadar da degil aga  (05.03.15 06:19:56)
hikaye anasının nikahına gidiyor, çerez niyetine izlenebilir. çok şey bekleme.

  • mattiadestro  (05.03.15 07:20:03)
10 numara

  • t joe  (05.03.15 08:25:00)
ana hikaye etrafinda her bolum baska bir sorunu cozume kavusturma seklinde gidiyor evet. ama biyolojik bir vakadan cokca zamansal bir vakaya gidiyor zamanla. gayet guzel bir dizidir. bence deger. walter bishop pirlanta gibi bir adamdir.

ama efendim nedir tarzi breaking bad, true detective falan yerine daha cok supernatural, grimm, vs. gibidir. person of interest de gibidir ama bir person of interest degildir elbette o kadar seyapmayin.
  • gel gel sarisinim sag yap gel  (05.03.15 08:33:22)
valla izlediğim en berbat ve kötü dizilerden biri. yazık etme zamanına. daha güzel diziler var onları izle. onun yerine yukarıda da dendiği gibi x files izlesen daha iyi. çünkü bu dizi de xfiles'ın ucuz ve kalitesiz bir çakması sadece başka bir şey değil.

  • newbie.  (05.03.15 08:41:06 ~ 08:43:34)
Simdiye kadar seyrettigim en güzel dizi, TV den sonra Blurayini aldim 5 sezonluk, biraz unutsamda 3cüye izlesem diye bekliyorum, Boslugu hala dolmadi, bunu begenmeyenler ya dizi acikken gozunu tabletinden alamayandir ya da ulan istanbul yerine ikiside polisiye dizi hesabina arka sokaklar izleyendir,

Kisaca: Walter reis sensiz üsüyoruz
  • BAZiL  (05.03.15 10:58:14)