[]

İyi karikatür çizen birine ne alayım?

Çizimle aktif ilgileniyo mu bilmiyorum. Ama yetenekli biri. Çizmesine vesile olsun. Defter, kalem, boya tavsiyesi istiyorum mümkünse.
 
elektronik kalemler ve benzer mekanik çizimleri doğrudan dijitale atmak için kullanılan ekipmanlara bak. doğrudan ürün tavsiye edemiyorum çünkü çok gneiş fiyat aralığı var. wireless kalemden, masa şeklinde ekranıyla falan gelene kadar.


  • rygard  (04.03.15 18:16:29) 
Ben de çizimle ilgileniyorum ve geçenlerde bir arkadaşım siyah yapraklı defter ve beyaz bi çizim kalemi hediye etmişti. Baya hoşuma gitti, deneysel bişiler çiziyorum sürekli. Böyle bişey alabilirsin.


  • shejia  (04.03.15 18:26:38) 
keskin color schwartz mıydı defter? beyaz mürekkepli uniball kalemden bahsediyosundur inşallah :)


  • yarmasimo  (04.03.15 18:28:26) 
ben de siyah ve gri sayfalı resim defterlerine bayılıyorum.

siyah sayfa için beyaz ve gri
gri sayfa için siyah beyaz boya kalemleri çok güzel

tabletler pahalı, alaka durumunuza göre düşünün o kadar pahalı bir şey almak gerekli mi diye.
  • furciferpardalis  (04.03.15 21:04:48 ~ 21:06:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.