16gb gold renk iphone 6 sıfırı ne kadar eder?

kardeşime işyerinin yılbaşı çekilişinden iphone 6 çıkmıştı. yurtdışından sipariş vermiş getirtmişler, eline yeni ulaştı. kutusu hiç açılmadı, poşetiyle yatıyo evde. satmayı düşünüyo, işyerinden bi arkadaşı 1500tl vereyim demiş ama bu telefonun piyasasını hiç bilmiyoruz. yalnız yurtdışından geldiği için kayıtsız. alan kişinin pasaporta işletip kaydettirmesi lazım. o yüzden fiyatı bu masrafları da düşünüp belirlemeliyiz ama 1500 de az kalırmış gibi geldi bana.

bu telefonu en makul kaça satabiliriz?

pasaporta işleme masrafı 100tl
telefonun fiyatı 2300 tl
kutu açılmamışsa rahat 1800-2000 arası vermesi lazım yoksa anlamı kalmaz kendi kullansın.
  • erty_ksk  (04.03.15 13:07:37)
Valla 1800 mantıklı ama 16 gb olduğu için çoğu kişinin elinde patlamış durumda o model.

  • lcha  (04.03.15 13:16:36)