dun geceden beri kimler uctu?

Yine bi şeyler olmuş. Tamamen gizli işsizlikten soruyorum. Teşekkürler.

Kuşlar. Ama mutluluktan değil.

  • Tears of Devil  (04.03.15 07:47:43)
ben. mal çok iidi :)

  • aeroflot  (04.03.15 07:55:18)
bildiğim kadarıyla der meister ve mea maxima culpa.

  • [silinmiş]  (04.03.15 08:02:03)
İyi uçması gereken 1-2 troll daha kalmış. Yavaş yavaş düzelir duyuru. (Kendimi akpli gibi hissettim lan)

  • Tears of Devil  (04.03.15 08:11:44)
Noldu ki olaylardan habersizim

  • basond  (04.03.15 08:14:56)
der meister kendini de feda ederek duyuruda en çok rahatsız olunan, sabah akşam etrafa nefret kusan kişinin uçmasına sebep oldu dolaylı bir şekilde de olsa. benim gözümde artık bir kahraman kendisi asdhasfasd.

  • newbie.  (04.03.15 08:18:19)
adam ruhani lider. el çeçeni. rip in peace.

  • kargn  (04.03.15 08:35:00)
ne kacirdim ben yaa? n'oldu ki dun aksam? ozet gecseniz...

  • exlibris  (04.03.15 08:39:14)
Ne zaman erken uyusam bişiler kaçırıyorum sonra da seyirci gibi anlamaya çalışıyorum. Cahile anlatır gibi heceleyin nooldu

  • isimmisimyok  (04.03.15 08:47:29)
benim anladığım kadarıyla önce der meister sonra da hollowlife la mea uçmuş. nedenlerini çok bilmiyorum.

  • damdanakan  (04.03.15 08:49:19)
hollowlife uçmadı bea. compumaster'in duyurusunu iyi okuyun.

  • kargn  (04.03.15 08:51:34)
ya truman şu dilini az ısır ne olur. bak tik atıyorum ama resmen içim kirleniyor senin mea yla ilgili yazdıklarını okuyunca. :/ bunu da buraya not düşeyim. bugün içimdekileri söyleme günüm ^^

  • damdanakan  (04.03.15 10:40:44 ~ 10:41:11)
batu+1
gidin sözlükte kozlarınızı paylaşın. ne zamandır catfight olmadı zaten. bize de eğlence çıkar.

  • kargn  (04.03.15 10:41:15)
Ne kadar az polemik, o kadar az uçuş.
Gerek yok bu işlere.

  • gece lampulu  (04.03.15 11:10:47)
ben mea maxima'nın uçtuğunu yeni öğrendim ve üzüldüm açıkcası.

tamam duyurularda alakasız bir şekilde kızdığı oluyordu ben bu yönüne alışmıştım hatta ve gördükçe gülüyordum, daha nickini görmeden mea maxima diyordum.

ama ''mea maxima neden böyle'' diye duyuru açıldı yasal olarak sorun teşkil etmese de 50 kişi burda kadına nefret kustu, sanal da olsa ayıp bir şey bence.

hoşumuza gitmiyorsa ispiyonlarız cevabı silinir sonuçta küfür etmeyen birisi idi hatırladığım kadarıyla.
ama her şey anladığım kadarıyla o duyuru yüzünden çıkan sürtüşme ile başlamış , ne mea maxima ne de başkasının bu şekilde alay edilir gibi linç edilmesi hoş değil ve yetişkin, dahası çoğu eğitimli ve kültürlü insanlara yakışan bir şey değil bence.

yazanlar kimler nicklerini filan ne yazıldığı detayı ile bile hatırlamıyorum sadece duyuruyu hatırlıyorum.
dolasıyla hatırlamadığım için kimseye şahsi bir gönderme yapmam mümkün değil ama bir çok kişinin ayıbı var bu olayda.

konunun detayını da bilmiyorum bakıp araştırmadım zaten belki yanlış şeyler de yazmış olabilirim ama bir kullanıcı için ''neden böyle'' diye duyuru açmak hoş değil sadece bunu demek istedim.

Edit: uçmasının haklı gerekçeleri de olabilir konuyu bilmiyorum dün gece uyumuşum zaten , ne zaman uyusam olay oluyo kaçırıyorum hepsini.

sadece mea ya da başkasına bu kışkırtmalı linç tavrı bi bitsin artık, koca koca insanlarız onu demek istedim.
  • neferkitty  (04.03.15 11:18:55 ~ 11:39:02)