erkeğin kezbanı

Yok demeyin varmış. Hem de az önce yaşadım.
Ne güzel pratik yapıyordum olan pratik yapıyor oluşuma oldu.

Yabancı bi eleman bildiğin kezban gibi trip atıp engelledi bende engelledim yalan yok. Acımadım.

Da niye kezbana bağlıyorsunuz hani kızlara özel di bu

nabtın da böyle oldu

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (03.03.15 14:01:01)
adını karadul koydum senin. kaçırttığın kaçıncı erkek bu kız? ://

  • damdanakan  (03.03.15 14:06:10)
yanlış anlaşılma +1,

hiç farkında olmadan aslında kast etmediğin şeyler söyleyebiliyorsun kelimeyi kullanım yerin veya kelime seçimin yüzünden.
  • april12th  (03.03.15 14:06:23)
3 pipimi gösterdim. Çok büyükmüş korkmuş

Ne alaka lan

Öyle Karmaşık cümle kuramıyorum zaten klasik özne yüklem nesne tarz yani konuşmalarım
çok da hevesliydi konuşmaya

Bilemedim valla.
  • indescribable  (03.03.15 14:07:02)
Damdanakan hakikaten valla çok korkuyorum :( kısır döngüyü kesin ilkokulda Müjgan diye arkadaşım vardı doğal salak sarışındı yalan yok salak ti bildiğin şuan balık rest. işletiyor ama neyse konumuz bu değil
yasin diye bi çocuktan hoşlanıyordu çocuk da haliyle babyface kızların peşinde koştuğu bi tip. O da benim peşimdeydı alttan alttan. Çekingendi. Bana böylesi gelmeZdi. Müjgan herhalde bu duruma içerleyip ah vah etti.

Tuttu kız bedduan pis
git ya!!!!
  • indescribable  (03.03.15 14:09:37)
Ayrıca yok bu sabah mesaj atmadı noldu merak edip yazdım tak ı didnt diyip basmış engeli

Aa deli.mi ne
  • indescribable  (03.03.15 14:10:26)
indes seni seviyorum biliyosun ama ne zaman bi duyurunu görsem aklıma şu geliyor. kırılma :P

encrypted-tbn2.gstatic.com
  • damdanakan  (03.03.15 14:15:19)
Ahahha hep Müjgan yüzünden ama ben yasin é yüz verdim mi hatırlamıyorum bak.
Ya da kızın hoşlandığını mi ifşa ettim

Olabilir bak :(

Lanet kadın çek pis beddualarını üstümden.
  • indescribable  (03.03.15 14:17:20)
askdjlkasjdl müjgaaaaaaannnnn!!!!

  • damdanakan  (03.03.15 14:18:38)
Acaba Müjgan a durumu anlatıp senin yüzünden ne aşk ne de seks hayatım gitmiyor çek ellerini hayatımdan desem mi?

Trollemiyorum ha yanlış olmasın
  • indescribable  (03.03.15 14:20:32)
cuku mujgan mi gostermis ben cok toparlayamadim. boyle muhabbetler yakismiyor hepinizi engelliyorum lanet olasi pislikler.

  • uuth  (03.03.15 14:24:01)
var var öyle engelliyolar falan. alışıyosun, hayat devam ediyor sonuçta.

  • aeroflot  (03.03.15 14:36:11)
pazar akşamı, hamama gittim otelde. kese köpük masaj yaptırcam. kadın boxerı çıkar dedi. yok çıkarmam dedim. namuslu erkekim mi diyorsun yani dedi.

kezban erkek oldum :/
  • [silinmiş]  (03.03.15 15:27:44)
Yok demiyoruz ki, var oldukları bilinen bir şey.

  • yirmisantim  (03.03.15 15:54:12)
Elemanı annesi yakalamış benimle konuşurken ondan engellemiş

bi gülüp geliyorum
  • indescribable  (03.03.15 17:12:10)