İnternetten gardrop satın alınır mı?

Bu işlerden hiç anlamayan birisi internetten aldığı gardrobun kurulumunu yapabilir mi? Evde tornavida, çekiç, çivi falan var.
Ne tuhaf bir kelime bu gardrop doğru yazdığımdan bile şüpheliyim.

cok buyuk bir sey degilse kurulur, biz calisma masasini 40 dakikada kurmustuk. yardim isteyebilecegin biri varsa daha kolay kurulur.

  • fraise  (02.03.15 23:12:23)
ikea falansa rahat rahat kurulur

  • dinsiz adam  (02.03.15 23:28:21)
Bu işlerden anlamıyosan bulaşma derim. Kafayı yersin çünkü. 100 milyon parça vida mida bi poşetin içinde. bu nereye şu nereye derken beyin sulanıyo. Bi kez yapmıştım o hatayı daha da yapmadım. Verdim parasını servise kurdurttum. kafam rahat...

  • nickimi yermisin  (02.03.15 23:31:44)
dolap küçükse ve elin biraz yatkınsa kurabilirsin. ama iki kişi olmalı bence. çünkü dikine kurmuyosun mesela genelde, çerçeveyi yatay şekilde kurduktan sonra dolabı dikmek gerekebiliyor. zor olur tek başına. bi de matkap lazım olabilir onu da belirteyim.

  • elorelia  (02.03.15 23:37:22)
Sarjli tornavida ve tecrube yoksa bulasma. Ayrica tek kisi mumkun degil yapamazsin. Gardrob baya kompleks bisey oluyor hadi yatak baza vs desen neyse. Adam cagir 50 liraya halleder.

  • vendorth  (03.03.15 09:23:39)