kulak deldirme, kist, bir takım sorular.

merhaba,

birkaç sene önce kulağımı deldirmiştim, bu ilk delinen küpeyle birkaç gün kalma muhabbetine ve birkaç gün su değdirmeme işine hiç önem vermemiştim, sonra küpeyi de takmadım, içinde kist gibi bi şey oluştu, kapandı delik, kist geçmedi, ufak bi operasyonla hastanede aldılar. ben dikkat etmediğim şeylerden olduğunu düşünmüştüm ama şimdi yine deldirdim kulağımı, aynı topçuk(yani böyle sert bi şey var kulak memesinde deliğin olduğu yerde) yine oluştu, bu sefer 2 gün su değdirmedim, 5 gün küpeyi değiştirmedim.

yaşayan var mı nedir bu durum? geçen sefer delik kapandığı için mi iyileşmedi acaba o kist, bu sefer iyileşir mi ki? bi aydınlatsanız, korkuyorum :/

parmağına gelen küçüçük bir beze gibi bişeyden bahsediyorsun galiba. bende var, geçen lafı geçmişti, arkadaşlarımda varmış. küpe takanlarda oluyor galiba bi şekilde.

  • fucking machine in my head  (02.03.15 01:02:23)
benim kaşımda olmuştu aynısından, çıkarmak zorunda kaldım piercingi. vücut kendi yapıyor onu, engellenemiyor maalesef. çıkarınca zamanla geçti benimki ama kendiliğinden.

  • devilred  (02.03.15 01:04:23)
Zamanla geçti benimki de. Sonra tekrar deldirdim aynı yeri. Problem yok.

  • faredenkorkankedi  (02.03.15 01:34:18)