göz kalemi önerisi

Merhabalar,

Eyeliner şeklinde çektiğim kalem hep göz kapaklarıma bulaşıyor, kirpik diplerinden de siliniyor haliyle. Çabuk kuruyan, gün içinde dağılmayan bir kalem önerir misiniz?

Bloglara baktım da genelde likit önerisinde bulunmuşlar.

Teşekkürler.

Jel eyeliner
denedim neredeyse 18 saat bozulmadi

Maybelline marka

Ya da yine aynı marka
colossal kajal

Asansörlü kalem
  • indescribable  (01.03.15 22:13:16)
ben loreal blackbuster almıştım. memnun kaldım. sürmesi de kolay geldi.

bir de eyeliner değil ama goldenrose'un siyah göz kalemi de vazgeçilmezlerim arasında.
  • o degil dee  (01.03.15 22:26:35 ~ 22:33:08)
ben de ayni sikayetten baya bir marka denedim. cözümü primer kullanmakta buldum. hem far kullanmadan da kullaniyorum, göz üstü kapaticisi gibi, marka olarak smashbox favorim.
www.smashbox.com

  • kimse  (01.03.15 22:35:26)
şundan iyisini bilmiyorum şu anda:

encrypted-tbn1.gstatic.com
  • devilred  (01.03.15 22:47:40)
@devilred, okuyamiyorum, hangi marka?

  • pike  (01.03.15 22:51:58)
  • devilred  (01.03.15 22:53:18)
göz kaleminin bulaşması biraz da gözün yapısıyla ilgili. ben denediğim hiçbir göz kaleminden yüzde yüz memnun kalamıyorum, birkaç saatin sonunda az da olsa dağılıyor.
likit kullanmak en iyisi, alışırsınız sürdükçe. likit olmayacaksa da maybelline collossal kajal fena değil.

  • asisamus  (01.03.15 22:56:09)
Kac yildir kullaniyorum, benle birlikte kullanmaya baslayanlar oldu;
Flormar smoky eyes carbon black

  • bradshaw  (02.03.15 09:19:11)