Vatan Bilgisayar haftasonu indirimleri

Vatan'dan en son alışveriş yaptığım dönemde (2014 başları falan) haftasonları (veya bazen rastgele haftaiçi günlerde) bütün ürünlerde %15-25 arası indirim yapıyorlardı, ben de doğal olarak alacağım bir ürünü indirim olmasını bekleyip alıyordum.

Şimdi yine işim düştü adamlara ama bu indirim olayını devam ettiriyorlar mı bilmiyorum, o yüzden satın almak için indirim olmasını beklemeli miyim emin olamadım.

Var mı bilgisi olan?

Yalan indirimleri hala yapiyorlar evet. guya yuzde 25 ama hic indirim goremiyorsun.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (01.03.15 16:44:27)
Bütün ürünlerde indirim olmuyor, laptop, fotograf makinesi tarzı teknolojik ürünler aynı kalır. Bilgisayar parçaları, kablolar, aksesuarlar falan filandır %25 iner ama belki diğer mağazalara göre %5-%10 civarı indirimli hale gelir. Haftaiçi vatanın kapısından girmeye gerek yok zaten.

Nadiren de %30 indirimler oluyor, bilgisayar toplamıştım ben %30 indirim haftası, gayet güzel fiyata gelmişti.
  • benim adim kerim hepinizi severim  (01.03.15 16:58:32)
Alacağım ürün harddisk, yani indirime girene kadar beklemem iyi olacak anladığım kadarıyla. Teşekkürler.

  • kullerdeki sir  (01.03.15 17:19:28)
vatan'dan indirim bekleyeceğine hepsiburada.com'dan indirimsiz al zaten aynı fiyata denk gelir.

  • kuzey li  (01.03.15 17:24:33)