ilk buluşma

gamer olan ama sadece 1-2 ay wow oynamış erkek arkadaş adayıyla ilk buluşmaya world of warcraft tişörtü giyerek gitmek itici olur mu dersiniz? yoksa tam tersi mi olur?

(uzun süredir wow oynadığımı biliyor)

çok asosyalim yardım edin :(

olmaz.. öyle yap

  • zenciamacalismiyor  (01.03.15 15:02:04)
Yapma, hanım hanımcık git.

  • [silinmiş]  (01.03.15 15:03:12)
@sadakatsiz dün buldum cataclysm tişörtü. çok heveslendim giyesim geldi o yüzden.

  • love me like a reptile  (01.03.15 15:05:03)
Giyme bence.

  • rayde  (01.03.15 15:06:14)
Bir mini etek üstü yumuşak kumaşlı triko çok daha çekici olur. Onu sonrasında evde giyersin.

  • [silinmiş]  (01.03.15 15:07:36)
Giy gitsin, ne olacak yav.

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (01.03.15 15:09:25)
normalde nasılsan öyle takıl, herhangi birisi için bir şeylere kastırma.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (01.03.15 15:15:39)
Çok şekersin bence:) Ama oyumu giyme'den yana kullanıyorum. Mümkün olduğunca sade gitmeye çalış.

  • equine  (01.03.15 15:15:56)
ilk buluşmaya normal kıyafetlerle git. her zaman giyindiğin şeylerle.

böyle etekmiş filan abartırsan yanlış anlaşılır.
  • mea maxima culpa  (01.03.15 15:17:47)
giymek istiyorsan, seni yansıttığını ve giydiğinde yakıştığını düşünüyorsan -yani güzel bi tişörtse- giy; çirkin duruyorsa, dandikse sırf bu mesaj için giyme bence

  • neseranni  (01.03.15 15:27:50)
Mini etek niye abartı olsun. Ilk dışarı çıkma, tabii ki çekici, şık, güzel giyinilir. Depresyon hırkası giysin isterseniz :)

  • [silinmiş]  (01.03.15 15:29:58)
@douchebag iyi söylüyorsun, hoş söylüyorsun da arkadaş kendisini az tanıtmış, oyun oynayan, çok dışarı çıkmayan, süse püse fazla düşkün olmayan birisi gibi geldi bana. normalda kot, t-shirt giyiyormuş gibi.

her zaman giyinmediği şeyleri ilk buluşmaya giyerse böyle sanki fazla önem veriyormuş gibi olur, bir de alışık olmadığı kıyafetler sırıtır insanın üzerinde.

her zaman giyindiğin gibi ortalama bir şeyler giyin. ama saçın, başın, makyajın özenli ve bakımlı ol.
  • mea maxima culpa  (01.03.15 15:34:54)
@mea maxima culpa aynen öyle. konuyla alakam yok yani :)

  • love me like a reptile  (01.03.15 15:39:28)
kusardım eğer öle bi şey yasasaydım

  • ellerini tutmadım ya yatamam geceleri  (01.03.15 16:07:47)
giyme, sonraki buluşmalar olursa o zaman giyersin. hem konuşacak konu olur.

  • pokerface  (02.03.15 09:34:34)
sevgili arkadaşlar normalde elbise giyinmeyen bir kız neden ilk buluşmaya elbise giyiniyor? tam da bunun üzerinde konuşuyoruz. normalde giyindiği, içinde rahat ettiği, üzerinde sırıtmayacak kıyafetler giyinmeli. "sadece" o buluşma için aşırı özen göstermiş gibi olmamalı. henüz ortada fol yok yumurta yok. daha aralarında bir şey yokken sırf senin için farklı giyindim mesajını verirse iyi olmaz.

ilk buluşmaya normal kıyafetleriyle gitmeli, eğer olumlu bir gidişat olursa daha sonra erkek arkadaşı için özenli giyinebilir.
  • mea maxima culpa  (02.03.15 10:47:04)
sen wow oynuyorsan, normalde öyle şeyler giyiyorsan yine de özenerek güzel bir şekilde giy ama wow la alakan yoksa sırf elemana yaranmak için hoşlanmadığın bir şeyin tşörtünü giymemelisin.

  • r_u_h  (02.03.15 12:24:57)
kimse eşofman giyinsin demiyor. abartmayalım.

  • mea maxima culpa  (02.03.15 12:36:52)