Askerlik ve Akıllı Saat

herkese merhaba

acemilik bitti ve esas birliğime teslim olmak üzere yeniden mamak/mebs okuluna girmek üzereyim. aklımda bir casio saat ve pilli bir mp3 çalar almak vardı. fakat ürünleri inceleyeyim derken kafam bir hayli karıştı. asker izinlerinde ancak genel ihtiyaçları karşılayabilecek kadar vakit olduğundan pek detaylı bir araştırma yapamadım. ama akıllı saati hem içeriye sokmakta sıkıntı çekmem, hem saat ve ilkel mp3 çalarlardan daha iyi verim alırım diye düşünüyorum.

şarjı uzun süre gidebilecek mp3 çalan bir akıllı saat önerebilecek olan var mı?(bi de dayanıklı bir şey bulursak tadından yenmez. malum askerlik:)

ipod nano + kol saati kılıfı
i.imgur.com

  • masa penisi  (01.03.15 12:21:16 ~ 12:21:52)
şarjı uzun giden+dayanıklı=ipod nano?

  • the feel good  (01.03.15 12:41:41)
akıllı saat kısmını çıkarırsanız bir sürü alternatif mevcut. şarjı uzun giden akıllı saat yok :)

  • masa penisi  (01.03.15 12:46:36)
pebblelar?

  • the feel good  (01.03.15 12:50:00)
güzel bir şey alırsan çalınır. benim öküz gibi ses bombam vardı. nerdeyse yatarken bile yanımdaydı. geceleri koğuşta diceylik yapıyordum. nöbetlerde de kulaklık takıp müzik dinliyordum.

  • sndnzr  (01.03.15 12:56:51)
mebste zaten sıkıntı çıkmıyor.

  • thracian  (01.03.15 13:00:09)
şu an dediğin tarife en uygun saat pebble o da eline ulaşana kadar askerliğin biter.

  • halitkin  (01.03.15 13:47:40)
gece yürütürler o saati, radyo paklar seni

  • nucleon  (24.04.15 00:41:45)
böyle şeylerle birilerinin gözüne batabilirsin.

  • aat bh  (24.04.15 00:49:43)
adam tezkereyi aldı konuyu açtıktan sonra 2 ay sonra duyurusuna cevap geliyo asda

  • masa penisi  (24.04.15 08:41:41)