Gelinlik secelim! (En acilinden:)

Sevgili duyurumun Pronoviaslari, Oleg Cassinileri;

Gecen hafta, haftalar oncesinden ayarlayabildigim gelinlik randevularima gittim.
Ve bingo! Sansima da Pronovias ta %50 indirimi yakaladim :)
Daha once interneten begendigim modeller (ondina, petunia, orera) ya turkiye ye gelmemis, ya da ustumde iyi durmadi. Yardimci olan kiz da zaten simdi siparis versek, haziran ayina yetisemeyebilir, burada satista olanlari hem de indirimdeyken kacirmayin dedi. Satistaki gelinlikler de denenen gelinlikler oluyor.

Gelinlik 2015 Modern Bride koleksiyonundan Antic:
www.pronovias.com.tr

Tasarim Turkiye dekinde biraz farkli, benim ustumdeki görsellerdeki gibi.. 4000 kusurdan 2100 tl ye inmis. Diger denediklerimden daha iyi durdu ustumde. Indirim de son gun falan diye aceleye de gelip aldik, odemeyi de kredi kartiyla yapmis olduk..

Simdi Pronoviastan hayal fiyata gelinlik dusurdugum icin sevineyim mi yoksa aceleye gelip %100 icime sinmis olmayan ve hayatta tek sefer giyecegim bisey icin uzuleyim mi bilemedim. Sirtta dekolte, carpraz bantlar, ya da inci dugmeler, uzun kuyruk falan istiyordum. Bu gelinlikte hicbiri yok..bir de o ondeki kusak omuzlarimi kesti mi, iyi mi kotu mu durdu, fikirlere ihtiyacim var..
Artilari da ustumde digerlerine gore daha iyi durmasi, sade ve kibar olmasi, en onemlisi hafif ve tasimasi kolay olmasi (Roma da evlenecegimiz icin gun boyu disarida dolasip, cekimler olacak, bu tarlatansız giyilen, elbise gibi hafif bir model)

Kararsiz kaldigim icin aradim, iade edilemiyor ama degisim yapabilirlermis, gelinligi henuz teslim almadigim icin. Yarin tekrar gidiyoruz. Sizden de yorumlar alup daha donanimli gideyim ;)

1. Guzel mi boyle, degistireyim mi???
2. Pronovias ta başka model beğenemezsem, ödememizi geri alıp, başka yerlerde daha içime sinenini alabilsem ya, bir yolu yok mu?
3. Bana sırt dekolteli gelinlik bul duyuru! :))

edit: fotolar detaylandırıldı..

Bence tamamdır :) Bu işin sınırı, ucu bucağı yok çünkü, üzerinde iyi durduysa, fiyat da uygunsa, neticede birkaç saat giyilecek..
aslında biraz da tam nasıl bir tarz seçmek istediğinle ilgili..evet sade ve biçokları için de özellikle aranan tipte bi gelinlik, hem deli uygun da bi fiyat orası için.
içinde nasıl hissettin o da çok önemli.

ben iade yapmazlar diyorum..
  • lambada  (28.02.15 21:56:04)
içindeyken ne hissettim? İyiydi ama işte bu diyip, ilk görüşte aşk gibi değildi :)
Bilmem herkese böyle mi oluyor, yoksa birini giyince hepsinden farklı olu kendiliğinden hemencecik seçiliyor mu zaten? :)

  • su olsam ates olsam  (28.02.15 22:03:42 ~ 22:04:04)
çok fazla bakma. baktıkça kafan karışacak. güzelin sonu yok. içine sindiyse tamamdır.

  • kakao  (28.02.15 22:12:53)
şöyle bir şey buldum
www.ebay.com

  • çaykovski  (28.02.15 22:13:12)
@cigerdelen; :) Resimdeki benim evet, 5 yıllık duyuru hayatımda aldığım en güzel yorum bu :)
Bir haftadır kafam bununla meşgul, gece gece bir oh çektirdin,teşekkürler..

@kakao; haklısın ama düşünmede edemiyorum, sanki doğru gelinlik olsaydı zaten anlamam gerekmiyor muydu,diyi duruyordum..bu yorumlardan sonra sağolun biraz daha içim rahatlıyor işte :)
  • su olsam ates olsam  (28.02.15 22:16:39)
@çaykovski; teşekkürler, çok da uygun hakkaten ama ebayden alıp şansa bırakamam, her an her şey olabilir, risk :)

  • su olsam ates olsam  (28.02.15 22:19:09)
etek kısmı da orjinali gibi mi? bence değişik bir model. sıradan bir şey değil. eğer üzerine yakıştıysa yani beğendiysen bence için rahat olsun, hem gün boyu dolaşacakmışsın öyle uzun kuyrukla pek rahat olmayabilir.

illa sırt dekolteli istiyorsan da yarın gidince tekrar bir dene istersen içinde kalmasın ama bence güzel :)
  • yok artik daha neler  (28.02.15 22:25:02)
@yok artık daha neler; belden altı biraz daha farklı, işlemelerin içinden üçgen aralıklarda tüller çıkıyor..foto eklemeye çalışayım ;)

  • su olsam ates olsam  (28.02.15 22:35:43)
fotolar detaylandırıldı..

  • su olsam ates olsam  (28.02.15 23:37:50)
gelinlik yakışmış bence ve sıradan bir modelde değil:) mutluluklar bu arada. roma da evlenmek süpermiş!:)

  • theworldismine  (28.02.15 23:43:22)
gayet iyi olmuş. güzel seçim. en az 3 çocuk...

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (28.02.15 23:44:52)
güzelmiş etekleri de evet :)

mutluluklar!
  • yok artik daha neler  (28.02.15 23:47:33)
teşekkürler duyuru, darısı sizlerin başına artık :)

Hep güzel yorumlar geldi. Yarın değiştirmiyorum bak :))
  • su olsam ates olsam  (28.02.15 23:48:22 ~ 01.03.15 00:18:11)
harika durmuş ben de çok beğendim. eğer kabarık bir model hayal etmiyorduysanız bu gaayet gaayet güzel olmuş.

  • physcos physcos  (01.03.15 02:47:48)
çok yakışmış zarif görünüyosun herşeyi beğenmeyen bir insan olarak beğendim ben , sıradan değil bir kere model , mutluluklar :)

  • k  (01.03.15 08:46:18)
çok hoş görünüyor. çok yakışmış.

  • kalbatros  (01.03.15 16:02:18)
çok yakışmış<3 bir ömür mutluluklar:)

  • equine  (01.03.15 16:13:38)
bence de çok güzel.

  • lampetia  (01.03.15 18:04:50 ~ 18:06:25)
Önce senin fotoğraflarına baktım "ne güzel olmuşş <3" dedim, sonra linke baktım aynı gelinlik olduğuna inanamadım :D

bence sende çok daha güzel durmuş. çok zarif, ben çok beğendim :)
  • pokerface  (02.03.15 09:36:44)
Son dönemde gördüğüm en tarz gelinlik. Çok farklı ve duru bence. Fiyatı da inanılmazmış gerçekten.

Güle güle giyin :)
  • lcha  (02.03.15 09:39:12)
model sandık senmişsin fıstık gibi olmuş daha ne :) allah mutlu mesut etsin

  • bana da mi lolo  (02.03.15 09:43:31)
gelinlik çok güzel sana da çok yakışmış

ama hatırlatmak istediğim bir konus var, takılar...o tülü kullanacaksan kolye vs takmaman lazım. takı töreni yapacaksan boynuna takılacak şeyler tüle takılabilir, tülü de bozar aklında olsun :)
  • la noix  (02.03.15 10:14:12)
değiştirme sakın.

hem roma'da evlenecekmişsin. çok uygun bence. çok da yakışmış sana. ben gelin-damat albümleri tasarlıyorum. her gelin aynı modeli seçiyor diyebilirim sana. sırt dekolteli, incili vs. bu çok orjinal bir modelmiş, değiştirme derim. :)
  • mkrn  (04.03.15 14:44:24)