ısparta sokak hayvanlarına mama desteği kampanyası

Kocaman bir arazide; ac, asisiz, kupesiz, yarisindan fazlasi yarali, uremeye devam eden; ustune, bulundukca buraya atilan 250den fazla hayvani dusunun... Iste orasi isparta tabakhane bolgesi.

Iki elin parmaklarini gecmeyecek sayidaki cogu ogrenci gonullu tarafindan hafta sonu besleme yapilmasi disinda herhangi bir sey yemiyorlar. Kuru mama varsa var, yoksa kemik suyuna makarna.

Belediye barinagi yok, barinaklarin halini bilenler bilir, olsa ne degisecek. Belediye sadece toplayip atiyor en kimsesiz yere, turkiye genelinde oldugu gibi...

Bu sayidaki hayvana yetisebilmek cok guc; ogrencilerin durumlari da belli, bilirsiniz.

Simdi bu hayvanlar yararina 5 mart persembe aksami, suleyman demirel universitesi - lutfu cakmakci kultur merkezi, saat 18.00'da, sdu rock toplulugu & isparta hayvan sahiplendirme platformu (bahsettigim gonullu tayfa) isbirligiyle, "mamani kap gel!" sloganiyla bir konser yapilacak. Konsere giris, getirilen kedi ve kopek mamalariyla olacak.

Sehir disindakilerden bekledigimiz ise temizmama.com gibi internet uzerinden uygun fiyata mama satisi yapan herhangi bir siteden vereceginiz mama siparisi. Onu da yapamazsaniz makarna yollayabilirsiniz.

Mamalarin yollanacagi adres: istiklal mahallesi, 116. cadde, apt no 20, bodrum kat, merkez/isparta
Mete varol (isparta hayvan sahiplendirme platformundan): 05310284787

*desteginizden haberdar edin lutfen.

Lutfen bir el uzatin, destek olun arkadaslar. Tesekkurler!

Ya keske basa turturulsa bu duyuru :(

kibritsuyu'na mesaj atın, tutturur başa.

inşallah çok başarılı bir etkinlikleri olur. küçük şehirlerdeki arkadaşların işi bizlerden de zor, destekleri olmuyor çünkü hiç...
  • mutevazi  (28.02.15 20:37:23)
Arkadaslar sag olun. Mobilden giriyorum, kibritsuyu'nu arayacagim bir kutucuk bulamadim. Benim yerime duyurumu ve istegimi iletebilir misiniz?

  • jalapeno  (28.02.15 20:58:21)
Haberiniz var mı bilmiyorum ama patifood.com diye bir web sitesi var. Mama kumbarası bölümü var orada, insanlar bağış yapmak istedikleri yeri seçip, 1 kg'dan başlamak üzere istedikleri kadar mama bağışlayabiliyorlar. patifood.com ile irtibata geçmenizi de tavsiye ederim ben.

Bu sayfada mama kumbarası sisteminin nasıl çalıştığı anlatılıyor: www.patifood.com

Bu sayfada da sisteme dahil olan, bağış gönderilen kişi ve kurumları görebilirsiniz sağ tarafta: www.patifood.com

Sisteme dahil olabilmek için siteyle bi ileşime geçin derim.
  • vesna  (01.03.15 20:43:19)