[]

Araba karşılaştırmaca

Hangi modeli hangi sebeple alırdın?

- Opel Astra
- Citroen DS4
- Kia Ceed
- Renault Megane


ikinci karşılaştırma:

- Volkswagen Scirocco
- Mazda 3

Hepsini de yeni kasa olarak düşünelim.

 
mazda 3. japon hastasiyim ondan mütevellit.


  • icim urperiyor  (28.02.15 14:51:58) 
fiyat aralığı bayağı açık ancak mazda 3 ve ds4 ten biri... ds4 biraz sorun çıkartabilir ama kötü bir araba değil, mazda 3 zaten fiyat-performans aracı.

ek: mazda 3 ün sanruflusu geldiyse ondan al...
  • imdat  (28.02.15 14:59:59 ~ 15:00:35) 
Mazda 3. tasarimi harika, fiyat performans orani yuksek, yakit tuketimi iyi skyactiv sagolsun. Ayrica, japon.


  • signore  (28.02.15 15:09:19 ~ 15:11:39) 
ikincie elde kolay satmak istiyorsan astra ya da megane. yok ben satmam, uzun yıllar binerim dersen her türlü mazda 3.


  • komando kani var bende  (28.02.15 15:12:10) 
ds4'ün arka camları açılmıyor hacılar.


  • battal gemalmaz  (28.02.15 15:18:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.