Birdman sinemada izlemeye değer mi? Nasıl film?

bi akıl verin.

indirir izlersin bi ara.

  • zebragibi  (28.02.15 14:00:15)
popcorn time'dan izliyorum su anda. 32. dk'da sıkılıp ara verdim yordu film beni.

  • ufukcel  (28.02.15 14:05:02)
değmez. o kadar iyi bir film değil. oscar alınca iyice şişirildi.

  • false pretension  (28.02.15 14:05:31)
kötü film, kamera kullanımı falan marjinal olmuş diye sosyal medyada iyi şişirildi popüler oldu oscar'ı kaptı, oturum bir film izleyim diye bir niyetin varsa 20. dakikada uyursun, filmde ruh yok .

  • docrivers  (28.02.15 14:09:32)
ben de yarıda bıraktım, sabrım yetmedi.

  • inthechaos  (28.02.15 14:23:29)
tabii ki zevk meselesidir.

ama oscar dahil onlarca ödül alan bir filme kötü ve şişirilmiş demek asıl kötülüktür.

sinemaya bakış açınıza göre değişen bir film birdman. bana göre inanılmaz güzellikte. birçok açıdan da sinema okullarında ders niyetine okutulacak cinsten.
  • mr rosebud  (28.02.15 14:57:43)
Fena film degil ama sinemada izlenecek bir film de degil bence. Ortalarinda baya sikilmistim. Parana yazik.

  • signore  (28.02.15 15:13:42)
@mr rosebud

american sniper gibi bir filmin bile aday olabildiği oscarmı kıstas alınıyor iyi film olma açısından
  • docrivers  (28.02.15 15:59:21)
entel filmi, mal filmi, am kafalı filmi. biraz önce the drop izledim kendime geldim.

  • Yehova  (28.02.15 16:24:54)
ben izlerken o kadar güzel bir film olduğunu bilmeden izledim. evde yalnız başıma izlediğime üzüldüm sonradan. bence süper bi film. sinemaya gitmeyi seviyorsan sinemada izle.
not: film baya depresif

  • kedi yavrusu  (28.02.15 17:15:34 ~ 17:19:02)
@docrivers

yalnızca oscar ödülüyle iyi film kıstası yapılamaz tabii ki, ama oscar dışında 170 ödül ve 152 adaylıktan daha bahsediyoruz. işlediği konuyu ele alma biçimi ve görüntü yönetimiyle 100 küsür yıllık sinema tarihinde çığır açmayı başarmış, senaryosu ve oyunculuklarıyla da alışılmışın dışına çıkmış bir filme kötü demek abes kaçıyor. sevmediysen sevmemişsindir olabilir ama bu filmin kötü olduğu anlamına gelmez.
  • mr rosebud  (28.02.15 22:09:35)