Biraz çökmüş durumdayım, yardım edin be

Bütün hayat enerjimi yitiriyorum
Herkesten soğuyorum yavaş yavaş
Sevdiklerime sarılınca ağlamamak için zor tutuyorum kendimi
Geceleri ağlıyorum, her gece yaklaşık 20 gündür ( bundan 1-2 sene önce de aynı durumları yaşamıştım bayağdır kafam rahattı yine başladı)
Durup durup gelen vucüduma ağrılar veren, kalbimi hızlandıran sıkıntılar yaşıyorum
Çözemiyorum, çözmek istiyorum çözemiyorum
Dikkatim çok dağıldı, diyeceklerimi unutuyorum, anlatmak istediklerimi anlatamıyorum, hiçbir zaman konuşmayı becerebilen bir insan olmadım zaten
Kimsenin beni tamamen anladığını düşünmüyorum o yüzden
Ergen değilim, 24 yaşındayım nerdeyse bunları yaşıyo olmak beni delirtiyo artık

Ne yapmalıyım, bu duyguları istemiyorum ben artık?

Aramızdaki fark ben konuşkan biriyim

Dur takip ediyorum ne öneriler gelecek :(
  • indescribable  (28.02.15 11:28:07)
Sorunun kaynağından kurtulun, iş olabilir çevre olabilir yeni bir ortama girip yeni şeylerle uğraşın yeni işler yapın iyi olacaksınız

  • sytemofadownmanyagi  (28.02.15 11:31:11)
depresyon

  • partizan  (28.02.15 11:50:59)
kendine bile itiraf edemediğin bir sorunun mu var? bize itiraf etmekle başla.

  • zgrydn  (28.02.15 11:53:19)
kadınsan erkek, erkeksen kadın bul. ama günübirlik değil, gerçekten seni sarıp sarmalaycak bir karşı cins.
ikincisi dine yönelmek de bir çözüm olabilir.bir mürşide var, erenler huuu!

  • fempusay  (28.02.15 13:04:43)
tekele uğra

  • docrivers  (28.02.15 13:09:46)