hepsiburada.com kolay iade

bu siteye kolay iade diye bir olay gelmiş ve bir telefon almayı düşünüyorum. acaba dedikleri gibi 14 gün içinde kullanıp da beğenmessem paranın tamamı koşulsuz iade olur mu bu yolu kullanan arkadaşlar var mı?

hakkında en çok şikayet olan online satış firmasıdır muhtemelen. Herhangi bir şey kolay olmayacaktır hepsiburada ile ilgili. Sözlük başlığına bak.

  • rygard  (28.02.15 03:31:31)
Aldığım fotoğraf mak. 10 gün sonra kutusunda eksik aparat olduğunu farketmemle kendilerini aradım (o ara 80-90 çekim yapmışımdır)
Gönder hacı dediler. Gönderdim.

Para iade olana kadar bir aksilik olacak diye düşündüm. Kargo ellerine ulaştıktan 1 saat sonra iade yapıldı.
İşin aslı ben de inanamadım. Cep Telefonu için farklı bir prosedür var mı bilmiyorum.
  • eccocan  (28.02.15 08:16:59)
telefonda böyle bişey yaparlar mı bilinmez imei klonlama olayları vs.

  • masa penisi  (28.02.15 09:24:29)
Telefon ile ilgili bir şey yazmıyor

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallar, tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar, gazete, dergi gibi süreli yayınlar, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar için cayma hakkı kullanılamaz.
Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

-Taşınabilir Bilgisayar ve Masaüstü Bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
-Her türlü yazılım ve programlar
-DVD, VCD, CD ve kasetler
-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
-Telefon kontör siparişleri
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi mümkün değildir.
  • facebook  (28.02.15 09:37:47)