şöyle yaşayacağınız on gün kalsa

-sevdiğiniz eski filmleri mi izlersiniz, yeni filmler mi izlersiniz?
-sevdiğiniz eski filmlerse neden?
-yeni filmlerse neden?

ps: not allowed 'on günüm kalsa film mi izlerim amk' trollness

hocam tek seçeneğiniz film izlemek. ''izlemezdim ki'' demenize gerek yok, ben sadece bu ihtimali soruyorum ki size.

kısa filmler izlerdim heralde. ille de izleyeceğim madem.

  • fucking machine in my head  (27.02.15 22:52:28 ~ 22:53:00)
Neden film? Film ise izlemek isteğim izleyemediklerimi izlerdim

  • indescribable  (27.02.15 22:53:08)
Film izlemezdim. 10 günüm kalsa. Daha iz bırakacak şeyler yapardım.

  • bedbed  (27.02.15 22:53:40)
Gorky park izlerim bi tek, belki bi kaç bölüm doctor who. Onun dışında 10 gunum kalsa anamin babamin yanindan ayrilmazdim herhalde

  • zikardo  (27.02.15 22:53:44)
Donnie darko izlerim

  • damdanakan  (27.02.15 22:58:19)
Sevdiğim eski filmleri izlerim. Nedenini açıklamak kolay değil, hep geçmişe dönük bir ruh, kişisel bir yatkınlık diyelim. İzlediğim filmleri tekrar izlemek, okuduğum kitapları tekrar okumak, hep aynı şarkıları dinlemek, hayatım hep böyle geçti/geçiyor. Ölecekken de değiştirmek istemezdim hiçbir şeyi. Anısı olan filmleri izleyip güzel/kötü anıları, yaşanan şeyleri anmak isterdim. Bir nevi saygı duruşu belki de.

  • buff  (27.02.15 23:15:10 ~ 23:16:51)
Sevdigim eski filmleri izlerim.
Zaten 10 gunum kalmis, bilmedigim filmlerle neden riske gireyim ki? Film kotu cikarsa 10 gunun 1,5 saati bosa gider yazik. Acarim Neseli Gunler'i, limon mu sirke mi bunu dusunurum...

  • asisamus  (27.02.15 23:16:41)
Eski filmleri izlerim. İzlediğimde beni gaza getiren, dumur eden, yüreğimi burkan vs. sahneleri tekrar izlemek, o duyguları bir kez daha yaşamak isterdim. Yeni film izleyecek olsam beğenip beğenmeyeceğim ne malum? böyle bir risk almazdım.

  • wish i could find a way to disappear  (28.02.15 00:28:58)
9 gun yeni acayip acayip felsefik, psikolojik filmler izlerdim. Onuncu gun eskiden izlemis oldugum, beni gulumsettirmis, iyi hissettirmis bir veya birkac film izlerdim. Big fish veya fried green tomatoes buna guzel bir ornek olabilir.

  • delirium  (28.02.15 15:31:06)