[]

Bf4 ps4

Bu ortamda bıçakla kontra nasıl yapılıyor? Hangi tuş?
 
Kontra yapmanın tek yolu adam seni bıçaklarken yüzünün bir şekilde ona dönük olması. Yani adam arkandan/üstünden/yanından yaklaşır da sen sadece bıçaklanma animasyonunu görürsen geri dönüş yok, gırtlak gitti.

Kontra şöyle yapılıyor; adamın senin arkanda olduğunu farkediyorsun (duyarak ya da radardan takip ederek), ya da malum oluyor sdhfghjg, adam tam dibinde bitecekken ona doğru dönüyorsun, o R2'ye bastığı anda sende bıçaklama animasyonu çıkıyor, o anda R3'e basman lazım, 1 saniyen var. Ekranda da Counter R3 yazıyor zaten o anda.

Ben genelde sesi açıp oynuyorum, adımları dinleyerek çokça kontra yapıyorum, sonra gelsin teabagging gitsin teabagging :)))
  • Unorthodox  (28.02.15 02:30:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.