[]

Kızılay'da Fenerbahçe Ülker Maçı

Selamlar,

Malum bugün GS'nin ve Fenerbahçe Ülker'in maçı aynı anda. Acaba Kızılay'da GS maçını değil de FBÜ'nün maçını yayınlayacak yer bulabilir miyiz?

Büyük ihtimal digiturk'ü olmayıp da dsmart'ı olan mekanlarda olur bu tarz bir şey.

 
Yalnız fenerin maçını dsmart vermiyor ki? euroleague maclarını da artık ligtv veriyor.


  • t joe  (27.02.15 15:38:28) 
Aaa, doğru. Sonuç olarak, izleyemez miyiz biz bu maçı, hiçbir yerde?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (27.02.15 16:08:34) 
valla bilmiyorum ankaralı değilim:) ordaki arkadaşlar cevaplayacak artık


  • t joe  (27.02.15 16:16:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.