internetten video izleme

yurdun internetinden bağlanıyorum dolayısıyla biraz yavaş ama önceden bu kadar değildi, şu an film dizi hiç birşey izleyemiyorum. vk player, mail.ru falan bütün alternatifleri denedim hepsinde aynı. diğer bilgisayarlarda bu sorun yok benim bilgisayardan kaynaklanıyor heralde nasıl çözücem?

Yurdun internetinde sorun var mı yok mu? iki faklı cihazdan speedtest yavaş çıksa da iki cihaz benzer sonuç vermeli diye düşünüyorum.
Sonrasında görev yöneticisinde ağ sekmesinden wifi'a gel hiç bir işlem yapmazken sürekli veri alış-verişi oluyor mu ona bak. Eğer veri alış-verişi yoksa benim sunabileceğim bir çözüm yok.
CCleaner ile kayıt defteri ve çerez temizliği falan yapabilirsin. Dns'leri otomatiğe alabilirsin veya farklı dns'ler deneyebilirsin.

Bir süre internet explorer kullanmayı da deneyebilirsin eğer chrome'dan kaynaklanan bir sorun varsa. Bir de heralde torrent programı kapalıdır ve sürekli upload yapan bir uygulama yoktur. Windows update'leri de otomatikten çıkarman iyi olur.
  • atom karincanin torunu  (26.02.15 21:23:20)
tamam deneyeceğim teşekkürler

  • feykalade  (26.02.15 21:44:32)