İki kadının teklif etmesi

Metroda, tramvayda gözleriniz kitabı içerken, sakız da çiğnenirrken dişler arasında, altınızdan yerküre kayıyor ayakta yaslanıyor halde.

Orda, öte tarafta biri oturan, biri ayakta 35ine yakın iki turist (Avrupalı, İspanyol Portekiz civarı, kadın) , direkt;

"merhaba. biz taksimde şu otelde midtownda kalıyoruz, 1 hafta kalacağız istanbulda arkadaşımla. Genç yerel insanlarla tanışmak istiyoruz. Bize katılır mısın."

tarzı İngilizce ve otele çağırığ çağırmadığını tam anlaşılamayan ya da hatırlanamayan, güzel bir İngilizce ve anlamlı gülüşmelerle eşlik edilen bir durumla karşılaşsanız ne yapardınız? kamera şakası olma ihtimali yoktur çünkü böyle salak saçma bir şeyi şaka yapıyorlarsa ve seyrediliyorsa bayağı sorgularım. Ama belki de onların toplumu için komik şeyler olabilir bu tür şeyler, while Tr gençleriyle having fun filan asdfgsda

O kadar tabu şeyler ki bu hareketler, öbür ytandaki yerel genç kadın da durur durmaz iniyor araç, belki gerçekten ineceği vardı.

Nedir?

sakınles bı nefes al sonra yazını duzelt.

abartacak bısey yok normal seyler. olur oyle.
  • bryan fury  (26.02.15 20:32:42)
Selam! Ben Türkçe. Şu an can çekişiyorum.

  • nawar  (26.02.15 20:34:57)
gülsem mi ağlasam mı bilemedim. gülerek ağladım...

  • loveinaflipbook  (26.02.15 20:35:57)
olur öyle şeyler, ama sen bi' dur beynine kan gitsin önce.

  • virgul  (26.02.15 20:39:31)
  • der meister  (26.02.15 20:39:45)
sence ne teklifi ediyor bu kadınlar? ahahahahha

do you sex dedin mi?
  • mea maxima culpa  (26.02.15 20:43:48 ~ 20:44:16)
Genç_yerel_böbrek.avi.

  • ufukcel  (26.02.15 20:44:46)
  • bryan fury  (26.02.15 20:53:30)
Böbrek sezonuna daha var. Testisleri sarıp gönder hocam. Buzlu koroplast poşetine koyarsan iyi olur.

  • gkn  (26.02.15 20:57:18)
  • rygard  (26.02.15 20:58:13)
  • [silinmiş]  (26.02.15 21:13:09)
okulda değişim programıyla gelen 2 amerikalı kız okulda fsohbet ettikten sonra bana numaralarını vermişlerdi ve istanbulda kaldıkları sürece bugün taksimde buluşçaz, şu kafedeyiz, bugün şuraya gidicez seni de bekleriz mesajları atıyorlardı. sadece arkadaşlık kurmak içindi ama. erkek değilim. illa böbrek.avi olması gerekmiyor. sonra ülkelerine döndüler, hiç buluşmadım o ayrı.

  • pinkpeony  (26.02.15 21:26:42)
@pinkpeony dikkatli olmakta fayda var. bunlarda gay evliliği filan var hani :P

  • mea maxima culpa  (26.02.15 21:28:15)
böbrekleri paket mi yapalım burada mı yersiniz deseydin keşke :S

  • mattiadestro  (26.02.15 22:02:22)