Aştiden congresium(ankara kitap fuarı) arası

Aştiden congresiuma(ankara kitap fuarı) nasıl gidilir? Taksi ile gidilse ne kadar tutar bilen var mı?

Taksi ile gitmek mantıklı. 10-15tl arası tutar. Aşti'ye oldukça yakın. (Gereksiz Bilgi: Aracınız olsa idi 1tl gibi bir yakıt ücreti olurdu)

  • shell  (26.02.15 16:10:24 ~ 16:12:55)
Yaklaşık 2km. taksiyle 6 lira tutar. yürüyerek 17 dk.

  • benfakirdegilim  (26.02.15 16:15:35)
bu havada çok iyi yürünür

  • emreozb  (26.02.15 16:15:43)
dolmuş var buraya direk. adını bilmiyorum. cepa kentpark yazan bişeyler varsa ordan geçen, gelir onlar. içerdeki yeşil merdivenlerden çıkmanız lazım dolmuşların geçtiği yere.

  • cosmicgadin  (26.02.15 16:18:13 ~ 16:19:56)
aştiye şehir dışından geliyorsanız, ücretsiz servisler onlar bırakır. yoksa aştinin önünden ümitköy dolmuşları geçiyor. onlar götürür.

  • baal  (26.02.15 16:35:29)
bence de baal'in dedigi gibi sehirdisindan gelmiyorsaniz bile beles servise binin zaten 3-4 dakka sonra ineceksiniz

  • maresalx  (26.02.15 17:48:46)
çayyolu metrosuna aktarma yap MTA'da in yürü

  • mesgul ve huzursuz  (26.02.15 17:48:47)
Çayyolu metrosuna aktarma yapmak önerilmiş ama ben henüz hizmete girmedi diye biliyorum,araştırmakta fayda var. MTA yerine söğütözünde inerse sanki daha az yürünür gibi ama duraklar o kadar alakasız ki.
Ücretsiz servisler hangileri bu arada ben onları da hiç görmedim ?
Benim önerim ise yürümek,en fazla 15 dakikanızı alır, cepa-odtü yazan dolmuşlara binerek gidebilirsiniz ayrıca.
  • birfincankahvedahaisteyenadam  (26.02.15 18:05:55 ~ 18:07:18)
her gün işe çayyolu metrosuyla gidiyorum :D aşti söğütözü bağlantısı sağlanmamış ama kızılay'a geçip ordan devam edebilir. ineceği durak konusunda söğütözü de yakın olabilir emin değilim.

  • mesgul ve huzursuz  (26.02.15 18:33:08)
hava çok soğuk değilse yürüyerek 10 dk'da gidersin.dolmuşla 2-3 dakika sürer.önerilen dolmuşlar dışında galiba 100.yıl dolmuşları tam önünde indirir.aşti'den metroya binip aktarma falan hiç düşünme bence,gereksiz olur o mesafe için.ben mesafeyi ve zamanı uzatıp metroya binip aktarma yaparım dersen söğütözü'nde inip üst geçitten karşıya geç .)

  • zlatan23  (27.02.15 00:39:59)