passolig ile fb-gs maçına bilet bulunur mu?

passolig almadım. ama fb-gs maçına gitmek istiyoruz arkadaşlarla. kale arkası yada maraton üst falan uygun olur. yani pahalı olmamalı. karaborsaya düşmeden falan edinebilir miyiz internetten? yoksa biletler tükenmiş olur mu acaba şimdiden.

yardımcı olursanız sevinirim

edit: passolig de sorun yok onu anladım arkadaşlar. bilet bulma şansım nedir? önceden biletix çöküyordu açıldığında uygun biletler tükenmiş oluyordu. burda almak kolay mı?

SİTE ÇÖKMÜŞ: www.radikal.com.tr eksiduyu.ru

kartınız gelmese bile giriş yapabiliyorsunuz. siz başvurup bilet alın bence.

  • teknikekip  (26.02.15 11:08:03)
başvuru yapman yeterli. kartını sonra alırsın. maçtan önce tek girişlik kartını alıp girebilisin..

  • giga1905  (26.02.15 11:17:44)
kartınız gelmese bile tek seferlik geçici bir kart veriyorlar, onu da stattan falan alıyorsunuz maçtan önce (bu kısmı arada değişiklik gösteriyor sanırım, çünkü arkadaşım tt arenadan ben kartal yuvasından aldım ilk geçici kartımı)

  • harmonikhakaret  (26.02.15 11:18:20)
Karta başvurman gerekli ama sana ulaşmasına gerek yok, başvurunca gün içinde onaylanıyor. Stada erken gidip tek girişlik geçici kart alarak girebilirsin. Bileti alman için de tc kimlik nosu yeterli.

  • patiska  (26.02.15 11:19:00)
passolig de sorun yok onu anladım arkadaşlar. bilet bulma şansım nedir? önceden biletix çöküyordu açıldığında uygun biletler tükenmiş oluyordu. burda almak kolay mı?

  • nughun  (26.02.15 11:27:23)
SİTE ÇÖKMÜŞ: www.radikal.com.tr eksiduyu.ru

  • nughun  (03.03.15 15:26:50)