torrent indirdikten sonra seed yapmayanlar

adam mıdır?

adam=iyi adam olmamak=kötü denklemini kurmaktan iyidir.

  • rygard  (25.02.15 20:17:05)
Etik olarak beğenmediğim , anında sildiğim dosya bile olsa, üyelik gerktirmeyen ratio şartı olmayan siteden bileindirmiş olsam e naz 1.1 civarı ratio yapıyorum dosyaya. İndir kaç ların olması doğal, önlemler de bir o kadar öyle. Pek yadırgamıyorum.

  • Cursed Chico  (25.02.15 20:21:09)
hep bu akn yüzünden hocam. ben de indiriyorum mesela bişeyler. ama paylaşım çok olan şeyleri. bir kaç gün sonra da kaldırıyorum.

  • tolgan  (25.02.15 20:27:15)
İndiği saniye kaldırıyorum. Nasılsa adam gibi upload yapmıyor zihniyetindeyim.

  • i was made for you  (25.02.15 20:31:58)
şorolodur. cinsiyetçi lisan kullanmaktan bir saniye tereddüt etmedim dikkat edersen.

  • ismail yk  (25.02.15 20:33:50)
ben yurtdışındaki admalardan indirdiğim için direk kaldırıyorm.
herif ne yapsın benim sik kadar upload şeyimi.
zaten kendime yetmiyor bağlantı bir de paylaşak mı lan
  • yapma volkan  (25.02.15 20:48:42)
kaynak sayısına bakıyorum; yüzlerce binlerce kaynak varsa silerim, üç beş kaynaklı bir şey ise tutarım.

  • late viper  (25.02.15 21:09:43)
zor indirdiysemçç uplarım. adak adarım ulan şu dosya insin bir ay seed edicem gibi. 2 aydır seed ettiğim dosya var şu an. dizileri kalabalıkları seed yapmam boş yere.

  • mr fusion  (25.02.15 21:17:38)
Eowyn'in de dediği gibi "I am no man".

Ben de late viper'ınn yaptığını yapıyorum. Birkaç tane kalmışsa "Yazıktır, sevaptır" diyerek seed'i gönderiveriyorum.
  • aychovsky  (25.02.15 21:51:06)