[]

YDS başvuru aşamaları

değişmiş malumunuz. kayıt yaptırdım, sonra ücreti yatırdım. başka bir işlem kalmadı sanırım değil mi, tekrar sisteme girip herhangi bir onay işlemine vs gerek yok?
 
hocam bi de cikti aliyosun bitiyo. hayirli olsun.


  • guldum gectim genceciktim  (25.02.15 19:07:24) 
teşekkürler, umarım.

peki, kayıt işleminden sonra üzerinde 'aday başvuru kayıt bilgileri' yazan bir çıktı verdiler ama parayı yatırdıktan sonra tekrar almak mı gerekiyor? yoksa o çıktı bu çıktı mıdır?
  • stk  (25.02.15 19:16:11) 
Başka bi çıktı almana gerek yok. İnternetten başvuran çoğu kişi o çıktıyı bile almıyor zaten. Sen yine de aday islemleri sistemine gir. Orda başvurunuz bulunmaktadır vs yazıyorsa sıkıntı yok.


  • elorelia  (25.02.15 19:50:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.