[]

EcoPayz 48.60 TL Satılık

45 TL'ye vereceğim.

Böylece hem komisyondan kurtulacaksanız hem de daha fazla para yatırmış olacaksınız.


 
başkasına ait hesap kullanarak para yatırmak hesap kapatma sebebidir.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (25.02.15 12:12:23) 
30'a alırım ecopayz hesabıma aktarmayla.


  • hala mi ceren yahu  (25.02.15 12:33:43) 
@yazar yazmaz yazan yazar, başkasına ait hesap ile aktarılmayacak para. ben sizin hesabınıza aktaracağım, siz kendi hesabınızdan hangi bahis firmasıyla oynuyorsanız oraya yatıracaksınız.

@hala mi ceren yahu, hala mı ceren yahu?
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (25.02.15 12:42:12) 
banka hesabına neden çekmiyorsun parayı?


  • yazar yazmaz yazan yazar  (25.02.15 13:09:54) 
Çok komisyon alıyor o şekilde.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (25.02.15 13:24:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.