pantolonuma oje damladı

ben de üstüne aseton döktüm, feci bi görüntü var şu an. açık renk kotumsu bi şey. napabilirim?

edit: görselini de ekledim.

aseton kota bir şey yapar mı bilmiyorum ama ben olsam şöyle yapardım;

dökülen kısmı ters çevirip arkasından damla damla aseton damlatıp diğer tarafından herhangi bir kaba/lavoboya damlatarak o ojeyi damla damla sökmeye çalışırdım.
  • safepassage  (25.02.15 09:15:59)
işte bunlar hep dünün nazarı :\

makineye atma tam lekesi çıkmadan, diğer çamaşırlara da yayılır belki. asetonu tersten uygula +1 çok yayma. ya da önce etrafına aseton uygulayıp sonra tam lekenin üzerine doğru çalış ve saç kurutma makinesi ile uçurmayı dene sonunda bence.
  • loveinaflipbook  (25.02.15 09:32:18)
valla pantul bulamaca döndü. neyse, eskiydi zaten atarım. iyi nazar çıktı :P

  • damdanakan  (25.02.15 09:37:59)
yırt orayı oyle kullan.

  • aeroflot  (25.02.15 10:28:32)
bulabilirsen solvent bulup onla sil.

  • kakao  (25.02.15 10:46:36)
mundar etmişsin.

allah rahmet eylesin...
  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (25.02.15 10:58:05)
solvent mi. işe yarıyo mu ki o? bizim işyerinde depoda var...

  • aeroflot  (25.02.15 13:33:55)