[]

gözde kaşıntı

sol gözüm deli gibi kaşınıyor, özellikle de iç kısmı yani burna yakın olan kısım. bazen iki gözüm birden de kaşınıyor aynı yerden, ama bugün sadece sol gözüm.

ama öyle böyle değil. oyacak gibi kaşıyorum.

neden olabilir bu? bilgisi fikri olan var mıdır? Teşekkürler.

 
Alerji


  • balik kraker  (24.02.15 23:43:20) 
Alerji +1 çay demini pamuğa dok gözüne koy rahatlar


  • indescribable  (24.02.15 23:52:46) 
Alerji. basit bir damlası var doktorunuzdan isteyin.


  • enter saltman benim  (25.02.15 00:00:33) 
kaşıdığın için öyle deli gibi kaşınıyordur o. çoğu insanda gözün alt-iç kısmı hassastır zaten, bir şekilde enfekte etmişsen (toz gelmesi, kirli parmakla dokunmak, sıvı sıçraması) bir miktar daha hasaslaşmış, hafiften ağrımış kaşınmıştır, sen kaşıdıkça damarlar genişlediğinden ve kaşırken zedelediğinden daha fazla kaşınmıştır.

zincirleme oluyor yani, bende arada bir olur, kaşıma hissine karşı koyduğumda zamanla geçer, tabi antibiyotik bir şeyler de sürmen gerekiyor.
  • buzkran  (25.02.15 01:02:19) 
lens kullanıyor musun? konjuktivit olabilir. doktoruna git damlası falan var bir ay lenssiz gezip onu kullanacaksın geçecek. bana hep en olmadık zamanlarda oluyordu komple bıraktım lensi sonunda.


  • argent dawn  (25.02.15 09:06:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.