Android icin adim sayar

Android telefonum icin adim sayar ariyorum. iPhone icin herkesin kullandigi bir tane var, arka planda kendi halinde calisiyor - istedigin zaman bakip kac adim attigina, gunluk-aylik-yillik ortalamalarina filan da bakabiliyorsun.

Android icin en iyi adim sayma programi hangisi? Sabah evden cikarken baslasin, gece eve gelene kadar ne kadar yurudugumu kaydetsin.

Ek soru1: GPS uzerinden mi calisiyor bunlar? GPS hep acik mi olmali?

Ek soru2: Yurudugumuzu veya arabada oldugumuzu nasil anliyor meret? Malum Istanbul trafigi, yeri geliyor 10km/saat ile gidiyoruz :)

Noom walk var ?

  • indescribable  (24.02.15 20:54:08)
Soru 1 : gps ile değil, telefonun dahili sensörü ile çalışıyor
soru 2 : telefonu eline alıp hızlıca sallasan da adım atmışsın gibi sayıyor. Çok net değil

  • me gusta  (24.02.15 20:55:08)
google fit
play.google.com

  • murtiii  (24.02.15 21:15:21 ~ 21:16:10)
Sony xperia z2 telefon, sensorden var mi ki?

  • ruhi mucerret  (24.02.15 21:39:04)