Fotograflarim gitti

Babam benim bilgisayari kendininkine yedeklerken onun bilgisayardaki butun fotolari cok aceleyle sildim zaten hepsi benim harddiskte duruyor diye ama babam da nasil olsa yedekledik diye benim harddiski formatlamis butun fotograflar gitti icime okuz oturdu.

Soru: lutfen beni rahatlatir misiniz?

recover yapmayı denedin mi

  • basond  (24.02.15 20:10:06)
bilgisayarı hemen kapa daha da açma, hdd yi sök başka bilgisayara ikinci hdd olarak tak.
windows çalıştıkça sistem dosyalarını vb yazdığından, silinen fotoların üstüne yazıyor.
o hdd den sakın windowsu çalıştırmayın.
windows o diskten çalışmıyor ikinci ayrı bir hdd den çalışıyorsa daha çok foto kurtarırsınız
ama dediğimi yapın, o bilgisayar açık kalmasın.
  • furciferpardalis  (24.02.15 20:11:22 ~ 20:13:38)
Bunlar icin cok gec arkadaslar. Babam bunu kim bilir kac gun once yapti. Ben de yaklasik 1 hafta once sildim ve babam da windows 7'yi silip windows 8 kurdu bunlarin uzerine.

  • letheavendangered  (24.02.15 20:18:30)
birkaç gün olsa hiç değilse sistem dosyalarının gelmediği yerlerden birkaç foto kurtulurdu da...bu durumda zor gerçekten.
geçmiş olsun.
makinadaki kartlardan belki biraz kurtulmaz mı?
kartlara genelde fotodan başka bir şey konmadığı için, kartı silip yeni foto çekseniz bile boş kalan alanlardaki son fotolar kurtulabilir belki teselli.
  • furciferpardalis  (24.02.15 20:42:39)
Eski telefonumdandi hepsi. Artik ortada kart mart yok.

  • letheavendangered  (24.02.15 21:25:49)