[]

üniversite topluluguna kapadokyada otel önerisi.

22-23 Mart tarihlerinde okulun fotograf toplulugu ile kapadokyaya gidicez bi kaç yer buldum ama bide duyuruya tıkırdatayım dedim. 45-50 kişiyiz otelle işimiz şu,sabah giriş yapıcaz,kahvaltı dan sonra gezip, akşam yemegi yiyecegiz, ertesi günde kahvaltı yapıp kaçıcaz. ürgüp-çavuşin-göreme-ortahisar bu bölgelerde bildik oteli olan tavsiyesi olan var mı deyü bi soram dedim.
gereginin yapılmasını arz ederim. 
phocas cave'de kaldık biz. iyiydi ama çavuşinde, yeri. çavuşin de biraz alakasız biyer. uzak değil ama terkedilmiş köy gibi.


  • inthechaos  (24.02.15 19:47:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.