bütçe limitiniz olmasa hangi laptopu alırsınız?

kimisi ağır ama hızlı, hafif olanlar yavaş. karar veremedim. macbook pro hariç, 32 gb ram'e çıkartılsaydı o olurdu. olabilecek en future-proof sistemi arıyorum.

danke.

lenovo thinkpad w540 alırdım kesin.
eğer bütçe sınırsızsa monster'ın 27 bin tl'lik bir modeli var oda iyi tabi :D

  • Tears of Devil  (24.02.15 16:05:00)
hahah o kadar da sınırsız değil tabi :))

  • passion rules the game  (24.02.15 16:06:32)
lenovo y510p

  • nawar  (24.02.15 16:43:13)
Amac oyun mu yoksa Grafik programlari mi?
Devamli tasinacak mi yoksa ayda bir keremi yanina alacaksin?

Tam olarak ne yapmak istedigini belirtirsen, o is icin piyasada bulunabilecek en uc laptopu önerirler.
  • VIPCH  (24.02.15 16:52:41)
ya işte ağırlık önemli diyordum başta ama düşündüm ki alsam 5 yıl değiştirmesem daha iyi. o yüzden performans/oyun önemli gibi. ağırlığını boşverdim.

  • passion rules the game  (24.02.15 17:29:40)
lenovo diyenler hiç utanmamış ya ona kıl oluyorum işte. apple pro retina çakardım ben.

  • bana jacob diyolar  (24.02.15 17:42:21)
@cigerdelen maalesef onlar performans olarak yerlerde sürünüyor :( surface pro var ama o da o parayı hak eder mi tartışmaya açık

  • passion rules the game  (24.02.15 17:47:13)
msi.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.02.15 17:47:25)
ya msi'ın bundan bir önceki nesil kasası vardı, kardeşime verdim o kullanıyor ama malzeme kalitesi olarak yerlerdeydi ya, çekiniyorum açıkçası biraz

  • passion rules the game  (24.02.15 18:29:16)
Surface pro 3 alırdım yine. Tabi kullanım alanlarına bağlı.

Zaten kullanıyorum şuan, eğer aklına takılan bir şey olursa cevaplayabilirim.
  • Haldamir  (24.02.15 18:48:27)