Bıyık mı kessem?

3 yıldır bıyıklıyım lakin artık kesmek istiyorum. Geçen yaz kestiğimde çok kişi "naptın!?!?!" tepkisi gösterdi. Sanırım bu yüzden bir daha dokunmadım. Ben biraz "tatlı" kategorisine giren tip oluyorum "yakışıklı"dan ziyade. Kız olsam bıyıklı biriyle öpüşmek istemem mesela. Ama rahatsız etmiyor çok seviyorum diyenler de var. Ne yapsam yahu? 21/E

bıyık dünyanın en çirkin şeyi. kes
31/k

  • sta  (24.02.15 10:54:14)
Kesme oğlum niye kesiyorsun. Askerde bol bol keseceksin zaten.

Kadınlar bıyığa bayılır. Bıyıklıyla öpüşmek istememen çok doğal, sen erkeksin. :)
  • yirmisantim  (24.02.15 10:54:30)
kızım bıyıklıları seviyorum nokta :)
nice erkek bıyıksızken hiç çekici değil.

  • fasulyek  (24.02.15 10:55:20)
kes panpa. yavaş yavaş bıyıklılar elensin, tek bıyıklı-sakallı ben kalayım adlkjasd

  • loveinaflipbook  (24.02.15 10:57:01)
Caps ver yakışıyor ya da yakışmıyor diyelim
bıyık yakışıyorsa kesme bazıları bıyık tan zevk alıyor :)

  • indescribable  (24.02.15 11:03:27)
Üst dudak direk kaybolur üç yıldır bıyık varsa :D yavaş yavaş azalt keseceksen de.

  • redeath  (24.02.15 11:07:44)
caps at.

  • aeroflot  (24.02.15 11:19:28)
araya kaynayayım, saçım siyah sakalım kızıl/buğday sarısı fakat bıyıktan vazgeçemiyorum. sadece bıyık bırakınca çok cins duruyor. sakalla bıyık olunca da bıyığın bir manası olmuyor. ne yapayım ne edeyim çok dertliyim :(

duyurucuya not: bıyık candır
  • hailtothethief  (24.02.15 11:40:48)
Bıyıksız olmaz üstat "since 2011"

  • dokuzonbeş  (24.02.15 12:05:48)
bıyık yakışan adam bıyık bırakmalı bence. kadınların bıyık sevmiyorum demesinin nedeni suratındaki bıyıkla mundara dönmüş nice delikanlının gerek hipster olmak, gerekse burak özçivit olmak için kendilerine hiç yakışmamasına rağmen bıyık bırakmasıdır. yoksa sana yakışıyorsa hiçbir kadın da kalkıp bıyığına laf etmez, şapur şupur da öper. no worries.

yine de bıyıktan vazgeçeceksen kesin taktik veriyorum: öncelikle bıyığı tam sakala çevir yavaştan. sakalı da kısa kese kese kirli sakal formuna sok, daha sonra da sinekkaydı çak. en fazla karşılaşacağın tepki "abi sende bıyık yok muydu yahu?" olur.
  • knight of cydonia  (24.02.15 12:08:11)
Keps +1.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (24.02.15 12:32:16)
Bıyığın durumunu düşünmen gerekmeyecek kadar gençsin, kes gitsin.

  • rygard  (24.02.15 12:33:20)
Bende stalin biyigi var goturdugum kizlarin haddi hesabi yok.
Umarim bir fikir vermistir.

  • kosun lan mevzu var  (24.02.15 12:44:25)
Ben cinsiyet bildirmene guldum valla :)

herkese yakışmıyor, yani biyik var diye her erkek Malkoçoğlu olmuyor.

caps ver.

10 yildir sakalliyim.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (24.02.15 13:59:04)
Kilit soru şu : Bıyık sana yakışıyor mu?

Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit gibi oyunculara benzemek için bıyık bırakıp Cemaat abisi gibi dolaşan tipler var piyasada. Bıyığın yeteri kadar gür mü?

Değilse kes hiç zorlama.
  • corneillus  (24.02.15 14:31:18)
Badem biyik diye bi kavram var.

  • kosun lan mevzu var  (24.02.15 15:38:20)