değer vermek

Aslında x é değer verip y yi bulmamış gereken zamandayız da ben epey farklı geldim.

Konuştuğum herkesi sahipleniyorum ne bileyim yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor gibi halbuki yok böyle bi dünya biliyorum ama sahiplenmekten değer vermekten vazgeçemiyorum.

É tabi gün geliyor üzülen ben oluyorum da.

Napsak ne etsek bilemedim

henuz yeterince uzulmemis olabilirsin belki. soyle saglam bi kazik kendine getirebilir

  • lunker  (24.02.15 03:56:33)
Siz adam olmazsiniz. Cevremde var boyle birileri oradan biliyorum.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.02.15 05:16:05)
Ben de bunu diyorum bu durumu nasıl düzeltelim? Ne yapabilirim?
Eskiye nazaran daha az değer veriyorum sahipleniyorum ama yok yani yaptığımın mantığı yok açıklaması yok şuradan biriyle iletişimi kessek efsane üzülürüm Gibi mesala.

Help :(
  • indescribable  (24.02.15 08:11:18)
Sahiplenme durumunu çözebilirsem değer olayı da kalkar gibi geliyor ama çözemedim ben çıkamadım işin içinden.
Bi insanlara değil ki atıyorum kalem aldım onunla aşk yaşıyor gibiyim hani çok isteyerek aldıysam. Gibi gibi örnekler işte

  • indescribable  (24.02.15 08:51:32)
Kaybetmediğin sürece sahiplenmek güzel şey. Sahiplenilmek de öyle.

  • sehpa fx350  (24.02.15 09:06:08)
değer vermek farklı, sahiplenmek farklı bir şey. bence ilk önce ikisinin aynı şey olmadığının farkına varman lazım. sonrası kolay.

  • gokhan atestepe  (24.02.15 20:29:49)