brotha b'yi tanıyanlar, acil!

Şu duyuruya bir göz atar mısınız? Tanıyan veya ulaşabilecek var mı?
www.eksiduyuru.com

Sözlüğe nickalti yazdim. Buradakisozluk yazarlari da destek olursa belki oradan birilerine ulasabilirix

  • damdanakan  (23.02.15 23:43:49)
Tahmin ediyorum, hiç duymadığım nick'li biri vardı. raj o taraflardaydı, onlar erken geldiği için bol bol konuşmuşlardı.

  • aychovsky  (23.02.15 23:47:26)
banada farklı nickte kendini tanıttığını söyledi.
zirvedeki herkesle konuştu, ben dahil herkesle diyaloğa girdi.
son mesajlaşlamızda "her şeyim hazır, bilinçli bir kara bu, benim ne hedefim ne amacım kaldı artık," demişti. bilinci açık bir şekilde yazıyordu chat sayfasında.
  • Tears of Devil  (23.02.15 23:50:36)
Farklı nick olduğunu tahöin ediyorum. Çünkü ertesi gün "süper zirveydi" yazdı ve o nick'li biri yoktu. "Ya farklı nick'le geldi ya da troll" demiştim.

  • aychovsky  (23.02.15 23:53:02)
Bu sefer olmayacak, yardim edemiycez sanirim.

  • damdanakan  (23.02.15 23:59:20)
mod'lara mesaj attım, arkadaşlar nick altını doldurabilirler. Ben de yazdım nick altına.

  • aychovsky  (24.02.15 00:02:54)
Bir fikri olan var mı, ne yapabiliriz?

  • aychovsky  (24.02.15 00:03:14)
Damdanakan bir kişiye mesaj attı şimdi. Ondan da olumlu dönüş alınamazsa yapılacak hiç bir kalmıyor.

  • Tears of Devil  (24.02.15 00:07:29)
Bugun fotolari istedi benden gonderdim. Olmadigini ama zaten bilhassa fotolarda cikmamaya calistigini soyledi. Ani olsun bakmak istemis sonradan. Ismini sordum, tanisip tanismadigimizi sordum ama yanit vermedi. Umarim trolluyordur.

  • taxirat  (24.02.15 00:13:28)
şu resimleri bana da ulaştırabilirmisin taxirat? sana feyk atmış olabilir çıkmamışım diye. ben tanıyorum bu adamı. anımsayacağımı düşünüyorum.

  • Tears of Devil  (24.02.15 00:16:01)
Peki bi isi bu aksam mi bitirecekmis? Net bu aksam mi dedi.

  • aeroflot  (24.02.15 00:22:25)
yarına olmayacağını söylmeiş.

  • aychovsky  (24.02.15 00:23:41)
Incici miymis peki. Oyle dediyse oyledir. Bi de otelde calisiyo. Off aklima bi bik gelmiyo. Inciye yazilsa. En azindan belki calistigi otelin adini zikretmistir. Ordan yurunur.

  • aeroflot  (24.02.15 00:27:15)
Bu kişi yılbaşı çekilişinde kendisine çıkan kişiye hediye gönderdiğini ama ona alacak kişiden istemediğini söylemişti. Kime hediye aldıysa belki kargo paketi üzerinse numarası bir şeyi filan vardır. Belki o kişiye ulaşmak denenebilir.

  • a perfect lie  (24.02.15 00:34:03)
o kişilere hem duyurudan hem sözlükten mesaj attım.

  • aychovsky  (24.02.15 00:35:21)
tears of devil tipi nasıldı?

  • sta  (24.02.15 00:35:27)
ne zamandan beri haber alınamıyor?

en son 3 saat önce konuştum :((((

gerçek olmasın lütfen. numarasını isticektim keşke isteseydim çok pişmanım
  • dream state  (24.02.15 00:37:50)
en son konuşmalar o civardaymış. 11'e çeyrek kala gibi.

  • aychovsky  (24.02.15 00:38:41)
a darkness coming ona hediye alacakmış, o da eloian'a. Bu kişilere sözlük ve duyurudan mesaj gönderdim ama tanıyan eden varsa, belki arayabilirler.

  • aychovsky  (24.02.15 00:40:30)
ilk nick altı meth tarafından girilmiş meth i bilen bilir, aynı kişi oldugundan şüphelendim şu an.

  • slalom  (24.02.15 00:43:00)
Fotoğrafları bana da paslasanıza akşam 9 dan sonra olan fotoğraflar yalnız.

  • indescribable  (24.02.15 00:46:00)
nick altına yazanlara mesaj gönderdim. köpekten bahsedene o daha iyi tanıyordur diye göndermiştim.

  • aychovsky  (24.02.15 00:47:22)
çıkarımlarıma göre çok tatlı trollendik!
şükürler olsun ki göt oldum...

  • Tears of Devil  (24.02.15 00:49:08)
trollendiğimize sevindim :) adkjfwf

  • slalom  (24.02.15 00:50:46)
Gerçekten mi?

  • aychovsky  (24.02.15 00:51:05)
Lan hepimizi gerdiniz aminiza koyiim.

  • aeroflot  (24.02.15 00:53:01)
tears of devil emin misin? umarım dediğin doğrudur.

  • kuzey li  (24.02.15 00:53:07)
biraz daha ayrıntı verseydin merak ettik?

  • cthulhu  (24.02.15 00:54:08)
Yarı rahatladım, açıklama bekliyorum :)

  • aychovsky  (24.02.15 00:54:20)
emin olmak istiyorum abi.
işin özü şu; brotha b nickli yazar aslında lt.col. frank slade. bunu net olarak biliyorum. kesinlikle şüphem yok. bana yazdığı mesajla diğer arkadaşa benim hakkımda yazdığı mesajlar harfiyen tutuyor. zirveye gelmiş ama kendini kimine a... diye kimine g... diye tanıtıyor. (bahsi geçen arkadaşa da kendini a... olarak tanıtmış) şu an telefonu kapalı en son 00:38 de görülmüş whatsappta. bu bana verdiği saatle uyuyor aslında ama emin olamadığım tek şey bu a... yada g... öldü mü ölmedi mi? ölmediyse çok temiz dayağı var. intihar etme olasılığı bana kalırsa hala yüksek. ister frank olsun ister brotha b, en nihayetinde intihar edeceğim dedi ve telefonlarına şu an ulaşılamıyor. gerisi sizin takdiriniz.

nicklerini de olaki intihar etmediyse ifşa olsun diye yazdım.
ölüm konusunda kimseyi trollemeyin biraderlerim. adamı sikerler.
  • Tears of Devil  (24.02.15 01:10:16)
sta'da adresi varmış.

  • aychovsky  (24.02.15 01:11:12)
tamamdır abi demekki eleman intihar falan etmeyecek. sosyal medyadan bunaldığı için hesapları kapatacak. madem kapatıyorum niye biraz liseli eğlencesi yapmiyim dedi ve böyle bir trollük yaptı.

eline sağlık adamım. göt olmamla cidden gurur duyuyorum.
  • Tears of Devil  (24.02.15 01:14:33)
Emin olmak adina adrese polis mi gonderilse?

  • aeroflot  (24.02.15 01:20:20)
intihar etmek o kadar kolay bir şey değil gençler. cidden çok cabalaması lazım.

  • fasulyek  (24.02.15 01:23:41)
Yeni gordum, benim maalesef bir bilgim yok, zaten genel topluluktan uzakta kaldim istemeden. ama merak ettim bayagi. Noldu son durum?

  • loveinaflipbook  (24.02.15 06:37:05)
Kendisine kesin ulaşıldı. Çok iyiymiş. Kendisi sadece sanal olarak aramızda değil.

  • aychovsky  (24.02.15 09:51:36)
ben sinirlendim. otuz yaşındaki adamların intihar imasıyla insanları gece gece uykularından etmesi hiç olgunca bir davranış değil. açıkçası bir tane çakasım geldi.

  • damdanakan  (24.02.15 10:00:01)
bende haberdar oldum bir arkadaş vasıtasıyla.
eşşek kadar bir adam (geriye kalan adamlardan özür diliyorum bunu söylediğim için) 'a yakıştıramıyorum önce ben intihar ediyorum deyip sonra "qandırdım xdxd" demesini. yinede göt olmaktan memnun kaldığımı söyleyebilirim.

  • Tears of Devil  (24.02.15 10:34:28)
yani gerçekten intihar girişiminde bulunan insanlar da olabiliyor burada. bu şekilde ergenlikten henüz çıkamamış adamlar yüzünden onları ciddiye almamaya başlamayız umarım...

  • loveinaflipbook  (24.02.15 10:38:53)
@loveinaflipbook başlamayız. ben 43095804395 kere daha göt olabilirim :) sorun yok.

  • Tears of Devil  (24.02.15 10:42:17)
Bu, "bir internet sitesinde ilan ederek intihar ediyorum" işinin boku çıkmaya başladı. İntihar etmeyi ciddi ciddi düşünen bir kişi neden hala iletişim kurma, millete ilan etme ihtiyacı hisseder anlamış değilim. Burada iyi niyetli insanları aptal yerine koyup, suistimal ediyorsunuz.
Artık kim gerçekten intiharın eşiğinde, yardıma ihtiyacı var, kim bizle daşak geçiyor belli değil.

  • battal gemalmaz  (24.02.15 10:46:55)
bir daha ola ki zirve yaparsak diye açık çağrıdır. gelme birader çok pis dövücem, net.

  • Tears of Devil  (24.02.15 12:58:09)
duyurudan öğrendiklerim:
duyuruda hatunlar intihar muhabbetine dayanamıyor.
internetten öğrendiklerim:
intihar beyanları hep prim yapıyor.
hayattan öğrendiklerim:
hepiniz ergensiniz. olgunlaşmadan öleceksiniz.
  • ismail yk  (24.02.15 13:07:59)
bu gece gelip, boşa kafanızı yormayın, bu adam intihar etmez diyecektim de linç edilmeyeyim durduk yere deyip yattım :D

açıkçası gerçekten intihar edenlere de karışılmaması gerektiğini düşündüğümden dolayı "intihar edecem" diyenlere "et kardeşim, ne yapalım" diyorum. insanlar kendi hayatlarını bitirmek istiyorlarsa, ben niye "hayır bitirmeyeceksin" diye dövüneyim ki? herkes kafasına göre takılsın.

zaten bu tarz olayların çoğalacağını düşünmüştüm mehmet pişkin olayından sonra ama beklediğim kadar da patlama yapmadı intihardan prim yapma senaryosu.
  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (24.02.15 13:19:05)